Kristovskis: Militārajām industrijām ziedu laiki ir kara situācijās 29

Lelde Veinberga, TV24

Mums jāpatur prātā, ka militārajām industrijām ziedu laiki ir kara situācijās, jo tad ir pieprasījums un arī atbalsts, TV24 raidījumā “Globuss” atgādina 14. Saeimas deputāts (JV), bijušais ārlietu (2010-2011) un aizsardzības (1998-2004) ministrs Ģirts Valdis Kristovskis.

Reklāma
Reklāma
“Baisi izkāmējusi, pārgurusi, nošņurkusi nelaimes čupiņa!” mammas dalās pieredzē, kādā stāvoklī bērni atbraukuši no Dziesmu svētkiem 163
Kokteilis
Burvīgi pēc dabas! Tie, kas dzimuši šajos datumos, viegli iegūst to, ko vēlas
Veselam
Centies zaudēt svaru, bet nesanāk? Iespējams, tavam organismam trūkst šo 6 vitamīnu, kas var būtiski ietekmēt vielmaiņas darbību
Lasīt citas ziņas

“Svarīgi, ka mēs mēģinām. Tas ir specifisks tirgus ar ārkārtīgi lielu konkurenci, arī ļoti aizsargāts,” norāda politiķis. Kristovskis cer, ka Latvijas uzņēmēji, kuri vēlas iesaistīties militārajā industrijā, bet nepieciešams valsts atbalsts, to saņems.

Ja Latvijā atrastos militārās industrijas pārstāvošas ražotnes, kas radītu kaut nelielu daļu aizsardzībai paredzētus produktus, tas ļautu Latvijai integrēties globālajā tirgū. Ražotnes strādātu ar plāniem par eksportu, taču balstoties uz valsts vajadzībām un Latvijas tautsaimniecības interesēm, pārliecināts bijušais ministrs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pasaules ģeopolitisko notikumu apskats un analīze katru ceturtdienu TV24 raidījumā “Globuss” pl. 21:00!

Projektu “Globuss” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma “Globuss” saturu atbild AS “TV Latvija”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.