Kučinskis par algu pieaugumu iekšlietu nozarē: Jaunā valdība visu izmeta ārā – no iekšējās drošības budžetā palika tikai virsraksts 34

“Tas man bija lielākais, nepatīkamais pārsteigums, ka jaunajai valdībai tas viss bija izmests ārā, viņi nāca ar budžetu uz Saeimu, kur par iekšējo drošību bija palicis tikai virsraksts,” diskutējot par atalgojuma apjomu iekšlietu nozarē, TV24 raidījumā “Dienas personība” komentāru sniedz Māris Kučinskis, Saeimas deputāts (AS), Budžeta un finanšu komisijas deputāts, ekspremjers, bijušais iekšlietu ministrs.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

Taču viņš norāda, ka viss arī nav pilnīgi drūmi, un darbs pie jautājuma tiekot turpināts.

“Cik es zinu, šobrīd ir dažas cerīgas ziņas. Mūsu frakcija bija pie Valsts prezidenta un prezidents uzsvēra, ka šis ir šī gada galvenais uzdevums – nodrošināt iekšējās drošības struktūru algu pieaugumu. Tas nozīmē, ka no viņa puses spiediens noteikti būs,” turpina deputāts.

CITI ŠOBRĪD LASA

“No ministrijas zinu, ka ies uz valdību vēlreiz ar to pašu, ar informatīvo ziņojumu. Skatīsimies, kā tas būs. Acīmredzot tāds likums, kāds mums ir bruņotajiem spēkiem, netiek gatavots. Bet kaut kas līdzīgs tādam algu pieauguma grafikam – tas ir tas, uz ko var cerēt. Un es domāju, ka iekšējā drošība mums ir tik svarīga, ka tas baudītu arī Saeimas opozīcijas visu atbalstu, ja valdība uz to saņemtos,” norāda Kučinskis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.