Foto: Pixabay

Kūrortpilsētā Jūrmalā noziedznieki “ievilina”, tad apdullina un sasien uzņēmēju, kā arī izspiež no viņa naudu 0

Pievieno LA.LV

Krievijas policija Maskavas Vnukovas lidostā aizturējusi vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par pagājušā gada rudenī Jūrmalā pastrādātu uzbrukumu uzņēmuma “Dodo pizza” līdzīpašniekam, atsaucoties uz Krievijas Iekšlietu ministriju, ziņo aģentūra “RIA Novosti”.

Šlesers “izvelk trumpi” un raitā krievu valodā paziņo: “Patīk kādam vai nē, mums būs ar kaimiņiem attiecības jāveido!”
Kokteilis
7 lietas, ko astrologi kategoriski aizliedz glabāt makā – pretējā gadījumā nauda “aizbēgs” prom
Veselam
Gastroenterologi nosauc alkoholu, kas visvairāk kaitē mūsu kuņģim – iespējams, tas jūs pārsteigs
Lasīt citas ziņas

Saskaņā ar ministrijās sniegto informāciju 2019.gadā noziedznieki uzaicinājuši uzņēmēju Vladimiru Gorecki uz sarunām Latvijas kūrortpilsētā, piesolot iespējas investēt Jūrmalā.

Pēc ierašanās noziedznieki savu upuri apdullinājuši ar pašaizsardzības baloniņa gāzi, sasējuši viņu, atņēmuši tam mobilo tālruni un klēpjdatoru, kā arī piespieduši uzņēmēju pārskaitīt zināmu summu uz viņu norādīto kontu.

Pēc tam noziedznieki pazuduši.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopējā nodarīto zaudējumu summa pārsniegusi četrus miljonus rubļu (aptuveni 45 000 eiro).

Tiesībsargāšanas iestādēs aplaupītais uzņēmējs vērsies tikai pēc atgriešanās Krievijā.

Ministrija ziņo, ka policija aizturējusi iespējamo nozieguma organizatoru, kurš šobrīd atrodas apcietinājumā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.