“Kurš kuram tur sniedz padomus? Galvenais ir “piķis”…” Drošības eksperts neizpratnē par amatpersonām Aizsardzības ministrijā 0

Kārlis Apalups ir Drošības profesionāļu asociācijas līdzdibinātājs, Drošības uzņēmumu grupas ZEVS vadītājs, BA “Turība” Juridiskās fakultātes maģistra programmas “Organizācijas drošības vadība” direktors un medija “Par drošību!” vadītājs. Aplūkojot Aizsardzības ministrijas amatpersonu sarakstu, viņam ir radies kāds svarīgs jautājums.

Veselam
Tava asinsgrupa atklāj par tevi vairāk, nekā varētu šķist. Kas raksturīgs cilvēkiem ar katru no asinsgrupām?
Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kuras nākamnedēļ kā magnēti pievilks veiksmi
Nāves dienā, 3., 9., 40. dienā un gada laikā: ko nedrīkst darīt pēc tuvinieka nāves
Lasīt citas ziņas

“Interesanti, ka aizsardzības ministram ir divi padomnieki “aizsardzības industrijas attīstības jautājumos”, kuriem nav pieredze aizsardzības industrijas attīstības jautājumos. Kurš kuram tur sniedz padomus?”

Arī komentētājiem ir ko teikt!

CITI ŠOBRĪD LASA

Ziņo!

Ja arī Tu vēlies padalīties ar savu stāstu

Ziņo!
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.