Rodions Kurucs

Kurucs ar labu precizitāti atgriežas laukumā pret NBA čempioni “Warriors” 0

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs pēc divu maču izlaišanas sestdien atgriezās Bruklinas “Nets” sastāvā un guva septiņus punktus pret pēdējo divu gadu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempioni Goldensteitas “Warriors”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

“Nets” izbraukumā gan piedzīvoja zaudējumu ar 100:116 (30:36, 23:29, 21:29, 26:22), pārtraucot trīs uzvaru sēriju.

Pašlaik 20 gadus vecais Kurucs palika “Nets” rezervē iepriekšējās divās izbraukuma spēlēs pret Fīniksas “Suns” un Denveras “Nuggets”.

Kurucs sestdien atgriezās laukumā un astoņās nospēlētajās minūtēs iemeta septiņus punktus. Latvijas basketbolists grozā raidīja divus no trim divpunktu metieniem un vienīgo tālmetienu.

Tāpat Kurucs šajā mačā izcēlās ar divām atlēkušajām bumbām.

“Nets” sastāvā rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Džo Heriss, kamēr pa 14 punktiem sameta Spensers Dinvidijs un Šabazs Napjērs.

Savukārt “Warriors” labā ar 28 punktiem un 11 rezultatīvām piespēlēm izcēlās Kevins Durants, par punktu mazāk iemeta Kevins Kuks, bet Klejs Tompsons pievienoja 24 punktus.

NBA čempioni šo maču aizvadīja bez diviem līderiem Stīvena Karija un Dreimonda Grīna.

Lai arī šo spēli “Nets” basketbolisti sāka ar 5:0 izrāvienu, “Warriors” diezgan ātri pārņēma spēles iniciatīvu un jau pirmās ceturtdaļas beigās tuvojās desmit punktu vadībai. Pirmo puslaiku NBA čempioni gan noslēdza ar 12 punktu pārsvaru (65:53), viesiem izrādot gana cienījamu pretestību.

Tiesa, otrajā puslaikā jautājumu par šī mača uzvarētāju nebija, “Warriors” pārsvaram noslēdzošajā ceturtdaļā pārsniedzot arī 20 punktus. Tas laukumā ļāva doties Kurucam, kurš nospēlēja pēdējās astoņas mača minūtes un izcēlās ar aktīvu sniegumu.

Zīmīgi, ka tieši Kurucs ar diviem gūtiem punktiem 10,5 sekundes līdz beigām uzstādīja šī mača galarezultātu.

“Nets” ar sešām uzvarām 13 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā joprojām ieņem astoto vietu, kamēr “Warriors” ar 11 panākumiem ir Rietumu konferences vadībā.

Nākamo spēli “Nets” aizvadīs pirmdien, kad tiksies ar Minesotas “Timberwolves”, tādējādi noslēdzot izbraukumu.