Foto: Unsplash

Lai kā apkārtējie tevi kaitinātu, esi mierīgs un neļaujies provokācijām! Horoskopi 12. jūnijam 1

Auns

Laba diena svarīgu plānu īstenošanai, taču tērē savus resursus taupīgi un nepārslogo sevi, lai saglabātu savu produktivitāti līdz vakaram. Emocijas ir jākontrolē, pretējā gadījumā cietīs dažas svarīgas attiecības. Centies būt taupīgāks!

Reklāma
Reklāma

Vērsis

VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
Kokteilis
Lielā Mēness ilūzija – nepalaidiet garām zemeņu pilnmēnesi 22. jūnijā, tas būs īpašs
Lasīt citas ziņas

Ļauj saviem mīļajiem atrisināt problēmas vai pieņemt lēmumus pašiem. Pārmērīga rūpēšanās var pasliktināt jūsu attiecības. Šodien tu būsi labā noskaņojumā, kas palīdzēs tikt galā ar problēmām un visus uzdevumus paveikt laicīgi. Vakarā velti laiku pastaigai.

Dvīņi

Šodien daudzas lietas nenotiks tā, kā plānoji. Ieteicams izstrādāt rezerves plānu vai atvēlēt vairāk laika, lai visu pārbaudītu. Zvaigznes iesaka savu viedokli paturēt pie sevis, lai netiktu pakļauts bargai nelabvēļu kritikai.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Nav jēgas neko plānot: apstākļi strauji mainīsies un tev būs jāpielāgojas un jāmeklē citi varianti. Visas problēmas, kas rodas, labāk atrisināt ātri, pirms tās kļūst par lielām problēmām. Pagaidām tev nevajadzētu stāstīt citiem savas idejas, paturi tās pie sevis!

Lauva

Šodien ir jāatrod līdzsvars starp darba pienākumiem un ikdienas problēmām. Pastāv liela iespējamība kaut kur nokavēt vai kāds pasākums tiks atcelts. Ņem to vērā, plānojot savu laiku. Ja kaut kas neizdodas, mēģini paskatīties uz to no cita skatu punkta.

Jaunava

Risinot problēmas, izmanto savu pagātnes pieredzi un ieklausies intuīcijā. Lai palielinātu savu motivāciju, tev ir jāatceras par vēlamo gala rezultātu. Paaugstini savu pašcieņu, meklē atbalstu ģimenē. Tādā veidā tu ātrāk sasniegsi panākumus.

Svari

Šodien tev būs daudz pienākumu gan darbā, gan mājās, tāpēc netērē savu dārgo laiku, izmanto citu palīdzību. Šodien var rasties problēmas ar ģimenes locekļiem vai attāliem radiniekiem. Esi mierīgs, pieklājīgs un meklē kompromisus.

Skorpions

Tavs skarbums un savaldības trūkums izraisīs strīdus ģimenē. Tu vari netīšām nopietni aizskart kādu tuvu cilvēku un uz ilgu laiku sabojāt attiecības. Mēģini kontrolēt savus vārdus un rīcību, piekāpies, esi maigāks. Izmanto pārtraukumus darbā, lai uzlabotu savu produktivitāti.

Strēlnieks

Ieslēdz taupīšanas režīmu, samazini tēriņus. Labāk jau tagad iekrāt, lai nākotnē nenonāktu sarežģītā finansiālā situācijā. Pabeidz visas iesāktās un atliktās lietas, lai tās vairs nenovirzītu tevi no jauniem interesantiem projektiem. Esi reālistisks attiecībā uz to, kas notiek šodien.

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Strīdoties ar kolēģiem vai diskusijās izrādi profesionalitāti un izsaki savas domas īsi un skaidri. Šodien tu viegli vari kādu aizvainot ar skarbu kritiku vai kodīgu piezīmi. Centies nedusmoties par sīkumiem, savaldi emocijas. Saglabā savu labo garastāvokli!

Ūdensvīrs

Lai kā apkārtējie tevi kaitinātu, esi mierīgs un neļaujies provokācijām. Mierīga, praktiska attieksme pret problēmām ļaus tev tās ātri un efektīvi atrisināt. Labāk paļauties tikai uz saviem spēkiem: šodien var tikt pārkāptas vienošanās un atceltas tikšanās.

Zivis

Mēģini savaldīt emocijas, skaties uz notiekošo reālistiski un prātīgi. Tad tu sapratīsi savas kļūdas un atradīsi veiksmīgu risinājumu jebkurai problēmai. Turies tālāk no negatīviem cilvēkiem, lai nesabojātu garastāvokli. Savu viedokli paturi pie sevis.

Sieviešu dieviešu horoskops. Kura sengrieķu dieviete tu esi?

Spoki ir apzinātas parādības, apgalvo paranormālo parādību pētnieki

Foto – Fotolia

Slimām lietām mājās nav vietas! Ezoteriķa skatījums uz seniem priekšmetiem

Foto: Unsplash
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.