“Lai nejūt, ka tas putns dabīgā nāvē nomira?!” Labucs nogaršo konservus no krievu karavīru pārtikas pakas 43

Vienmēr riski jādiversificē – ar šādu komentāru savu avantūru iesāk TV24 raidījuma “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” vadītājs Jānis Labucs. “Nekad nevar zināt, kas tur iekšā būs, tāpēc tu [raidījuma viesis Jānis Slaidiņš] neēdīsi, pagaršošu tikai es, jo mani teorētiski var aizstāt šajā raidījumā, bet tevi – būs grūtāk,” smejas Labucs, atverot konservus no krievu karavīru pārtikas pakas.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Atverot konservu, Labucs ar Slaidiņu secināja, ka izskatās labi, tikai tek kaut kas ārā. “Putns bundžā, noteikti nekāda vaina,” komentē Slaidiņš.

“Atļaušos pagaršot, ceru, ka man nekas nenotiks. Smaržo tā neko.” Labucs pagaršoja un piedāvāja raidījumu turpināt ar skatītāju jautājumiem. “Ko lai saka par garšu – neko. Vai tādu ēstu labprāt katru dienu? Nē! Izdzīvot pietiktu! Lai jau barojas – ļoti jūtu cauri visādus garšas pastiprinātājus.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Slaidiņš turpina smieties: “Lai nejūt, kas tas putns dabīgā nāvē nomira!” Bet jau daudz nopietnāk turpina: “Ja tevi aizsūtītu uz militārajām mācībām divas nedēļas, tad ēstu to kā mīļais, protams!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.