Tatjana Ždanoka un Andrejs Mamikins
Tatjana Ždanoka un Andrejs Mamikins
Foto: Zane Bitere/LETA

“Lai nomaina himnas vārdus uz “kur latvju geji dzied” bijušais politiķis Mamikins satrakojies pēc prezidenta vēlēšanām. Iesaistās arī policija 2

Ziņa papildināta plkst. 10:08.

Kādreizējais Eiropas Parlamenta deputāts, kurš tika ievēlēts no partijas “Saskaņa”, bijušais žurnālists Andrejs Mamikins šodien pēc jaunā Latvijas prezidenta Edgara Rinkēviča ievēlēšanas, socvietnē “Twitter” neslēpa savu sašutumu, piesaucot arī Latvijas valsts himnu. Tiesa, šis ieraksts komentētājus lielākoties sadusmoja un daudzi Mamikinam novēlēja doties prom no šīs valsts.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes 16
Lasīt citas ziņas

Vietnē “Twitter” Mamikins ierakstīja: “Šodien Prezidenta vēlēšanās Latvijā uzvarēja bezdievība. Negods un posts @edgarsrinkevics. Lai nomaina himnas vārdus uz “kur latvju geji dzied…” Dievs vairs nesvētīs Latviju…”

CITI ŠOBRĪD LASA

Ceturtdien rīta pusē aģentūra LETA ziņo, ka Valsts policija sākusi resorisko pārbaudi par bijušā Eiropas Parlamenta deputāta Andreja Mamikina homofobisko ierakstu sociālajos tīklos, reaģējot uz ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (JV) ievēlēšanu Valsts prezidenta amatā.

Krimināllikums paredz atbildību par sociālā naida un nesaticības izraisīšanu, kā arī par Latvijas valsts himnas publisku zaimošanu.

Jau ziņots, ka Saeima trešdien par Valsts prezidentu ievēlēja pašreizējo ārlietu ministru Rinkēviču. Viņš amatā stāsies 8.jūlijā. 2014.gadā Rinkēvičs savā “Twitter” profilā nāca klajā ar paziņojumu, ka ir gejs.

SAISTĪTIE RAKSTI