Latvijā
Sabiedrība

Laikraksts “Latvijas Avīze” un AS “Latvijas Mediji” aicina uz akciju – “Parūpējies par senioru!”0

Foto: Shutterstock

AS “Latvijas Mediji” ir viens no vadošajiem mediju uzņēmumiem Latvijā un šobrīd aktīvi strādā, lai sabiedrību informētu par aktualitātēm valstī.

Viens no mūsu izdevumiem ir dienas laikraksts “Latvijas Avīze”, kas Latvijas sabiedrību ar kvalitatīvu žurnālistiku apgādā jau trīsdesmit otro gadu.

Daļa laikraksta lasītāju ir gados vecāki cilvēki, kuri dzīvo ārpus pilsētām un ikdienā nelieto internetu vai arī to lieto reti.

Tieši viņiem visvairāk vajadzīga aktuālā ikdienas informācija, kurai varētu uzticēties.

Šajā ārkārtas situācijas laikā, kad ievērojam valdības noteiktos drošības pasākumus un ieteikumus uzturēties mājās, laikraksts “Latvijas Avīze” un AS “Latvijas Mediji” aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju apzināt, padomāt un parūpēties par tiem senioriem, kuriem jāievēro īpaši piesardzības noteikumi un kuri nevar iziet no mājām.

Kaut valstī cilvēki aicināti pēc iespējas samazināt socializēšanos, tomēr tas nenozīmē, ka savstarpējā palīdzība būtu mazāk nepieciešama.

Gluži otrādi – kādam tā tieši tagad var būt vēl svarīgāka.

Tāpēc mēs aicinām sazināties, piezvanīt saviem vecākiem, gados vecākiem radiniekiem, kaimiņiem un vientuļiem, veciem cilvēkiem un apvaicāties, kāda palīdzība viņiem varētu būt īpaši noderīga.

Ņemot vērā, ka seniori laukos mazāk lieto un ne visiem ir arī pieejams internets, kā arī ārkārtas situācijas laikā ierobežoti ir “Latvijas Pasta” pakalpojumi, aicinām palīdzēt senioriem tikt nodrošinātiem ar aktuālo informāciju, ko sniedz viņu ierastie mediji – drukātie laikraksti.

Aicināt atgādināt senioriem, ka “Latvijas Avīzi” iespējams abonēt arī no mājām pa tālruni 67096388. Tāpat varat palīdzēt tiem, kuriem internets nav pašsaprotama lieta, jo laikrakstu var abonēt arī interneta vietnē www.abonesana.la.lv.

Tādējādi, neizejot no mājas, lasītāji varēs noformēt abonementu un pastkastītē saņemt savu iecienīto laikrakstu, kas sniedz pārbaudītu un uzticamu informāciju.
Saistītie raksti

Laikraksta “’Latvijas Avīze” galvenā redaktore Linda Rasa uzsver: “Kad valstī ir ārkārtas situācija, tieši informācija ir tā, kas sabiedrībā ir viena no pieprasītākajām. Svarīga ir gan aktuālā informācija, gan paplašināti skaidrojumi, gan arī tāds saturs, kas šādā spriedzē cilvēkiem palīdz saglabāt vēsu prātu, optimismu un sniedz cerīgu skatu uz dzīvi. Neraugoties uz apgrūtinājumiem ārkārtas situācijas laikā, “Latvijas Avīzes” redakcija turpina savu darbu, lai saviem lasītājiem sniegtu būtiskāko un uzticamāko saturu.”

Pēc pētījumu aģentūras “’Kantar TNS” pagājušā gada datiem “Latvijas Avīzes” kopējais auditorijas lielums ir 95 tūkstoši lasītāju, tajā skaitā laukos un ārpus Rīgas tie ir 25 000 lasītāji.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Latvijā
Šonakt pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu uz priekšu
5 stundas
VB
Vija Beinerte
Latvijā
Palieciet mājās! Tapis skaudrs video, kurā ārsti lūdz Latvijas sabiedrību palīdzēt glābt savas un arī viņu dzīvības 3
6 stundas
ĢK
Ģirts Kasparāns
Latvijā
Zemgaliete Klāra Kalniņa – sociāldemokrāte ar dziļu dzimtenes mīlestību sirdī
6 stundas

Lasītākie

GL
Gunta Lūse
Latvijā
Tehniskā gēna modinātājs – Brocēnu Zigis
13 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdien gaidāms sniegs un brāzmains vējš
2 stundas
LE
LETA
Veselam
Pēdējā diennaktī apstiprināti 25 Covid-19 gadījumi. Trīs cilvēki stacionēti ar smagu slimības gaitu
7 stundas
LE
LETA/BNS
Pasaulē
Lietuvā apstiprināts sestais Covid-19 izraisītais nāves gadījums
29 minūtes
LE
LETA/AFP
Pasaulē
Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, Krievija uz laiku slēgs sauszemes robežas
3 minūtes