Latvijā
Sabiedrība

Laikraksts “Latvijas Avīze” un AS “Latvijas Mediji” aicina uz akciju – “Parūpējies par senioru!”1

Foto: Shutterstock

AS “Latvijas Mediji” ir viens no vadošajiem mediju uzņēmumiem Latvijā un šobrīd aktīvi strādā, lai sabiedrību informētu par aktualitātēm valstī.

Viens no mūsu izdevumiem ir dienas laikraksts “Latvijas Avīze”, kas Latvijas sabiedrību ar kvalitatīvu žurnālistiku apgādā jau trīsdesmit otro gadu.

Daļa laikraksta lasītāju ir gados vecāki cilvēki, kuri dzīvo ārpus pilsētām un ikdienā nelieto internetu vai arī to lieto reti.

Tieši viņiem visvairāk vajadzīga aktuālā ikdienas informācija, kurai varētu uzticēties.

Šajā ārkārtas situācijas laikā, kad ievērojam valdības noteiktos drošības pasākumus un ieteikumus uzturēties mājās, laikraksts “Latvijas Avīze” un AS “Latvijas Mediji” aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju apzināt, padomāt un parūpēties par tiem senioriem, kuriem jāievēro īpaši piesardzības noteikumi un kuri nevar iziet no mājām.

Kaut valstī cilvēki aicināti pēc iespējas samazināt socializēšanos, tomēr tas nenozīmē, ka savstarpējā palīdzība būtu mazāk nepieciešama.

Gluži otrādi – kādam tā tieši tagad var būt vēl svarīgāka.

Tāpēc mēs aicinām sazināties, piezvanīt saviem vecākiem, gados vecākiem radiniekiem, kaimiņiem un vientuļiem, veciem cilvēkiem un apvaicāties, kāda palīdzība viņiem varētu būt īpaši noderīga.

Ņemot vērā, ka seniori laukos mazāk lieto un ne visiem ir arī pieejams internets, kā arī ārkārtas situācijas laikā ierobežoti ir “Latvijas Pasta” pakalpojumi, aicinām palīdzēt senioriem tikt nodrošinātiem ar aktuālo informāciju, ko sniedz viņu ierastie mediji – drukātie laikraksti.

Aicināt atgādināt senioriem, ka “Latvijas Avīzi” iespējams abonēt arī no mājām pa tālruni 67096388. Tāpat varat palīdzēt tiem, kuriem internets nav pašsaprotama lieta, jo laikrakstu var abonēt arī interneta vietnē www.abonesana.la.lv.

Tādējādi, neizejot no mājas, lasītāji varēs noformēt abonementu un pastkastītē saņemt savu iecienīto laikrakstu, kas sniedz pārbaudītu un uzticamu informāciju.
Saistītie raksti

Laikraksta “’Latvijas Avīze” galvenā redaktore Linda Rasa uzsver: “Kad valstī ir ārkārtas situācija, tieši informācija ir tā, kas sabiedrībā ir viena no pieprasītākajām. Svarīga ir gan aktuālā informācija, gan paplašināti skaidrojumi, gan arī tāds saturs, kas šādā spriedzē cilvēkiem palīdz saglabāt vēsu prātu, optimismu un sniedz cerīgu skatu uz dzīvi. Neraugoties uz apgrūtinājumiem ārkārtas situācijas laikā, “Latvijas Avīzes” redakcija turpina savu darbu, lai saviem lasītājiem sniegtu būtiskāko un uzticamāko saturu.”

Pēc pētījumu aģentūras “’Kantar TNS” pagājušā gada datiem “Latvijas Avīzes” kopējais auditorijas lielums ir 95 tūkstoši lasītāju, tajā skaitā laukos un ārpus Rīgas tie ir 25 000 lasītāji.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Latvijā
Kā “Summersound” biļešu pārdošana beidzās cietumā
8 stundas
AG
Andris Grīnbergs
Latvijā
“LA” aptauja: Vai piekritāt saviem pacientiem veikt Covid-19 testu? 3
9 stundas
JU
Juris Ulmanis
Latvijā
“Izolācijas laiks man pierādīja, ka pasaule patiešām “kļuvusi mazāka”!” Ulmaņa atziņas par vīrusu, kas dzīvi sagrieza kājām gaisā
9 stundas

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Deg atkritumi un traktori! Liesmas aprij kādu plastmasas pārstrādes uzņēmumu Salaspilī
2 stundas
LE
LETA
Veselam
Vīrusa izplatība neaprobežojas tikai Pierīgā. Covid-19 “ielauzies” jaunā novadā
1 stunda
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: “Te nu mēs esam – vairāku mēnešu garumā saspiestā atspere atsprāga!”
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Jauni karstuma rekordi, bet vietām gaidāms arī lietus! Laika prognoze svētdienai
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Kā rīdzinieki bauda sestdienu “Pastaigu tirgū” Vērmanes dārzā
1 stunda