Foto: Pexels

“Laimests jāizmanto gudri, bet noteikti palutināšu sevi ar ceļojumu,” jau trešo reizi Latvijā laimēts miljons eiro 2

VAS “Latvijas loto” momentloterijā “Miljons” trešo reizi laimēts viens miljons eiro, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijā.
Laimētājs ir vidzemnieks, kurš momentloterijas biļeti iegādājies degvielas uzpildes stacijā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Pozitīvākās zodiaka zīmes: kura ir optimiste Nr. 1, bet kura ir īsta īgņa
Kokteilis
Ideālā vecuma starpība mīlestībā: cik gadus vecs partneris ir piemērots katrai zodiaka zīmei?
Rezultāti ir pārsteidzoši: vācu eksperti nosaukuši auto, kuri nav varējuši izturēt 100 000 kilometru nobraukuma testu
Lasīt citas ziņas

Kā norāda laimesta ieguvējs, “miljons eiro manu dzīvi nemainīs. Apzinos, ka tā ir liela nauda, un laimests ir jāizmanto gudri, bet noteikti palutināšu sevi ar ceļojumu”.

Kā atzīmē “Latvijas loto” pārstāvji, likums par iedzīvotāju ienākuma nodokli paredz, ka no loteriju laimestiem virs 3000 eiro laimētājam ir jānomaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN). Samaksātā IIN summa nonāks gan valsts, gan konkrētās pašvaldības budžetā, kur ir deklarēts laimētājs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Momentloteriju “Miljons” “Latvijas loto” klajā laida 2022.gada novembrī.

LETA jau vēstīja, ka momentloterijā “Miljons” viena miljona eiro laimests pirmo reizi tika 2023.gada aprīlī. Toreiz laimētāja bija kāda kurzemniece, bet 2024.gadā otro miljonu laimēja kāda rīdziniece.

Jau ziņots, “Latvijas loto” pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 100,3 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,9% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga par 1,5% un bija 14,025 miljoni eiro.

“Latvijas loto” reģistrēta 1992.gada jūlijā, un tās pamatkapitāls ir 1,4 miljoni eiro. “Latvijas loto” pilnībā pieder valstij, un tai vienīgajai ir tiesības rīkot valsts mēroga izlozes un loterijas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.