VIDEO. Latgalē autovadītājs traucas ar 216 km/h un saņem sešu mēnešu transportlīdzekļa vadīšanas tiesību aizliegumu 53

Pagājušajā nedēļā, 13. jūlijā, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes policisti ap pulksten 13.50 Augšdaugavas novadā, Eglaines pagastā, 21 kilometru no Subates pamanīja automašīnu BMW X5, kas pārvietojās pa autoceļu P70 Ilūkstes virzienā, pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu par vismaz 120 km/h. Policisti fiksēja, ka BMW X5 brauc ar ātrumu 216 km/h vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
TV24
“Esam baigās auzās iebraukuši ar šo!” Bērziņš par pensiju sistēmu Latvijā 105
Lasīt citas ziņas

Transportlīdzekļa vadītājs ļoti strauji tuvojās policistu automašīnai no aizmugures, bet policisti nekavējoties reaģēja un viņu apstādināja. Likumsargi konstatēja, ka BMW X5 vadījis 1984. gadā dzimis vīrietis. Viņam par ātruma pārsniegšanu piemērots administratīvais sods – naudas sods 400 eiro apmērā un sešu mēnešu transportlīdzekļa vadīšanas tiesību aizliegums.

Valsts policija aicina automašīnu vadītājus būt atbildīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu neievērošana apdraud ne tikai paša vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.

Avots: Valsts policija

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.