Una Dolgiļeviča

Latvijas jaunajiem sportistiem medaļas pasaules un Eiropas čempionātos vingrošanā un džudo 0

Latvijas jaunie sportisti Edvīns Rodevičs un Una Dolgiļeviča sestdien izcīnīja medaļas attiecīgi pasaules čempionātā vingrošanā junioriem un Eiropas čempionātā džudo kadetiem.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Ungārijā notiekošajā pirmajā pasaules čempionātā vingrošanā junioriem Latvijas jaunais atlēts Rodevičs startēja finālsacensībās vingrojumos uz zirga, kur astoņu dalībnieku konkurencē izcīnīja trešo vietu, iegūdams 13,233 punktus.

Latvietis piekāpās diviem Japānas sportistiem – pirmo vietu ieguva Takeru Kitazono, kura sniegums tika novērtēts ar 13,966 punktiem, bet otro vietu izcīnīja viņa tautietis Oka Šinnosuke ar 13,766 punktiem.

Pirms tam ceturtdien notikušajā kvalifikācijā Rodevičs iekrāja 13,066 punktus, kas bija sestais labākais rezultāts un 120 vingrotāju konkurencē ļāva viņam iekļūt starp astoņiem finālistiem, bet nevienā citā disciplīnā viņam ielauzties labāko piecdesmitniekā neizdevās.

Tikmēr Polijā notiekošajā Eiropas kadetu čempionātā džudo Una Dolgiļeviča svara kategorijā līdz 70 kilogramiem zaudēja tikai finālā, kur piekāpās spānietei Aiu Tsunodu.

Iepriekš sacensībās latviete savā pirmajā C apakšgrupas cīņā pārspēja Dānijas sportisti Idu Jakobsenu, otrajā duelī Dolgiļeviča uzvarēja čehieti Radku Vorsikovu, bet noslēdzošajā grupas mačā tika pieveikta poliete Kataržina Sobierajska. Tikmēr pusfinālā Latvijas džudiste pieveica Gruzijas cīkstoni Nino Gulbani.

Iepriekš ceturtdien sacensībās svara kategorijā līdz 60 kilogramiem Andrejs Skomorohovs zaudēja duelī par Eiropas kadetu čempionāta bronzu un sacensības noslēdza ar dalītu piekto vietu, bet vēl virknei Latvijas jaunajiem džudistiem pie lielākiem panākumiem tikt neizdevās.

Nākamais Eiropas kadetu čempionāts džudo risināsies Latvijā.