Foto: Paula Čurkste/LETA

Lidmašīnā, kas bija ceļā uz Rīgu, iespēris zibens. Veikta nosēšanās Polijā 23

“”Wizz Air” lidmašīnai, kas devās no Gruzijas uz Latviju, iespēris zibens, tāpēc veikta nosēšanās Polijā, vēsta portāls rus.delfi.lv.

Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis
Negaidīts pavērsiens: kāpēc Īlons Masks bloķēja Krievijas piekļuvi “Starlink” un ko tas mainīja frontē
Gatavojiet “Ibumetin”! Šīs trīs zodiaka zīmes šajās brīvdienās piedzīvos vērienīgi traku ballīti – uzzini, kuras tās ir
Lasīt citas ziņas

“Delfi” žurnālisti, kas bijuši incidenta aculiecinieki, stāsta, ka zibens spēriens noticis brīdī, kad lidmašīna tikko sākusi pacelties no skrejceļa. Atskanēja blīkšķis, un lidmašīna spēcīgi satricināja, kam sekoja spilgts zibšņojums, kas līdzīgs sprādzienam, un pēc dažām sekundēm atkārtojās vēlreiz, bet blakus lidmašīnai.

Pēc incidenta lidmašīna turpināja lidojumu, kas ilga aptuveni četras stundas, taču nolaidās nevis Rīgā, bet gan Polijā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.