Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: Pexels

Liepājā iepriekš tiesātam slepkavam par vēl diviem smagiem uzbrukumiem piespriež mūža ieslodzījumu 8

Kurzemes apgabaltiesa iepriekš par slepkavību notiesātam vīrietim par vēl diviem smagiem uzbrukumiem cilvēkiem, kā rezultātā viens no viņiem mira, piespriedusi mūža ieslodzījumu, aģentūra LETA uzzināja prokuratūrā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Lasīt citas ziņas

Maijā Kurzemes rajona tiesa, izskatot krimināllietu, kurā vīrietis apsūdzēts par smagu miesas bojājumu tīšu nodarīšanu sievietei un vīrieša slepkavību 2021.gada vasarā, piesprieda brīvības atņemšanu uz 20 gadiem un probācijas uzraudzību uz četriem gadiem.

Par minēto tiesas spriedumu prokuratūra Kurzemes apgabaltiesā iesniedza apelācijas protestu par sodu, lūdzot tiesu sodīt apsūdzēto ar mūža ieslodzījumu. Oktobrī Kurzemes apgabaltiesa apmierināja prokurora protestu un sodīja apsūdzēto ar mūža ieslodzījumu un probācijas uzraudzību uz četriem gadiem un sešiem mēnešiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Minēto spriedumu vēl ir iespējams pārsūdzēt kasācijas kārtībā.

Saskaņā ar lēmumu par personas saukšanu pie kriminālatbildības, apsūdzētais vīrietis 2021.gada jūnija vakarā kādā dzīvoklī Liepājā, atrodoties reibumā, pēc kopīgas alkohola lietošanas un savstarpēja konflikta laikā ar kādu sievieti dusmās vienu reizi ar nazi tīši iedūra viņai vēderā, nodarot smagus miesas bojājumus, kas bīstami dzīvībai.

Savukārt četras dienas vēlāk pie viesnīcas “Līva” Liepājā vīrietis, būdams alkohola ietekmē, savstarpēja konflikta laikā ar tur esošajām personām dusmu vadīts, slepkavības nolūkā ar nazi tīši iedūra vīrietim sirds rajonā, pēc kā iestājās viņa nāve.

Apsūdzētais savu vainu slepkavības izdarīšanā neatzina, apgalvojot, ka esot aizstāvējies.

Apsūdzētais vīrietis jau 2006.gadā bijis notiesāts par slepkavību un izcietis deviņu gadu brīvības atņemšanas sodu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.