Lūriņš: Pašā Krievijā ir paradokss – ārpus metropolēm viņi dzīvo slikti, bet ir ar to apmierināti 102

Pievieno LA.LV

“Pašā Krievijā ir paradokss – ārpus metropolēm viņi dzīvo slikti, bet ir ar to apmierināti,” TV24 raidījumā “Preses klubs” sacīja režisors Valdis Lūriņš.

Kokteilis
Kurā datumā esi dzimusi? Lūk, ko sievietēm numeroloģija sola mīlestībā, darbā un finansēs
Kokteilis
Daži cilvēki lasa domas, bet citi – nākotni: kāds slepenais spēks piemīt jūsu zodiaka zīmei? 4
Iespaidīga izmēra zalktis pārbiedē cilvēkus Ventspilī; izsaukti pat glābēji
Lasīt citas ziņas

Viņš skaidro, ka Krievija mūžīgi sev ir uzdevusi trīs jautājumus: kas notiek, ko darīt, kurš ir vainīgs?

Lūriņš uzskata, ka vispirms viņiem būtu jāatrod atbilde uz jautājumu, kas notiek, jo tikai tad varētu cerēt uz kaut kādu lielāku atmodu Krievijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Režisors norāda, ka arī mūsu vēlēšanu rezultāti parādīja, ka mēs esam maz darījuši, lai krievvalodīgos cilvēkus piepulcētu savai valstij.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.