Foto: facebook.com/sadursme.lv

“Manas bērnības murgs ir piepildījies.” Vagonu savienojumā sašķobījies “Rīgas satiksmes” autobuss 14

Pievieno LA.LV

Soctīklotāju uzmanību izpelnījusies portāla Sadursme.lv sociālajā tīklā “Facebook” ievietotā fotogrāfija ar “Rīgas satiksmes” autobusu, kurš sašķobījies vagonu savienojumā jeb tautā sauktajā “garmoškā”.

Kokteilis
4 datumi, kuros dzimušajiem šūpulī ielikta īpaša dāvana, kas liek citiem smieties līdz asarām
Horoskopi no 18. līdz 24. maijam. Šī nedēļa var mudināt pārdomāt savus uzskatus, attiecības un to, kas tev patiesībā ir svarīgs
Plāno iegādāties lietotu auto? 13 automašīnas, kuras var iegādāties pat ar lielu nobraukumu 77
Lasīt citas ziņas

“Tu izvēlējies palikt,
es – aizlidot.”

Kāds Rīgas autobuss ir izvēlējies sadalīties divās daļās. #sadursme #sadursmelv #csng #avarija #paldiessekotajam #braucdrosi

Posted by Sadursme.lv on Pirmdiena, 2021. gada 25. janvāris

“Manas bērnības murgs ir piepildījies,” fotogrāfiju komentē kāda portāla sekotāja. Arī citi komentētāji norāda, ka pēc šāda skata baidīsies braukt autobusa otrajā vagonā.
CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt vēl daži joko:”Kāda valdība tādi autobusi!” Vēl kāds lietotājs raksta:”Pie vainas bij pasažieri , jo braucot ievēroja 2 m attālumu vienam no otra! Tā pārslogo autobusu …”

Kāds sociālā tīkla lietotājs raksta, ka incidents noticis Bolderājā.

Posted by Kaspars Miezis on Pirmdiena, 2021. gada 25. janvāris

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.