Ugunsgrēks bezpilotu lidaparātu ražotnē Mārupes novadā

Mārupē turpinās ugunsgrēka dzēšana dronu ražošanas ēkā: slimnīcā nogādāti divi cietušie 4

Mārupes novadā šorīt turpinās ugunsgrēka dzēšana “Edge Autonomy” bezpilota lidaparātu ražošanas ēkā.

Reklāma
Reklāma
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

Jau ziņots, ka dienests uz notikuma vietu saņēma izsaukumu otrdien ap plkst.15.

Īsi pēc plkst.19 ugunsdzēsēji ierobežoja liesmu izplatīšanos, bet konstrukciju jaukšanas un liešanas darbi vēl turpinās arī šorīt, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā divstāvu ražošanas ēka dega 600 kvadrātmetru platībā, bet blakus novietotā produkcija – 20 kvadrātmetru platībā. Karstuma ietekmē tikušas bojātas trīs automašīnas.

Saskaņā ar mediķu sniegto informāciju, slimnīcā nogādāti divi ugunsgrēkā cietušie, bet vienam palīdzība sniegta uz vietas.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 40 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu, 12 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi.

Otrdienas vakarā VUGD saņēma izsaukumu uz Rīgas ielu Gulbenē, kur četrstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā dzīvoklī dega sadzīves mantas un gulta. Pirms VUGD ierašanās no degošā dzīvokļa evakuējās viens cilvēks, bet ugunsdzēsēji no ēkas evakuēja vēl 11 cilvēkus.

Dārziņu ielā Rīgā ugunsdzēsēji glābēji no grāvja izcēla bojāgājušo un nodeva viņu Valsts policijas darbiniekiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.