Attēlam ir ilustratīva nozīme.
Attēlam ir ilustratīva nozīme.
Foto: Shutterstock

Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 22

Kāda britu mamma bija pilnīgā šokā un pārbijusies, kad uzzināja, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, patiesībā nav viņas bērns.

Reklāma
Reklāma
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Šokējošais incidents, ar kuru nesen medijiem dalījās kāda Lielbritānijā dzīvojošā māte, risinājās pagājušā gada seprembrī Dorsetas slimnīcā, Anglijā, kad jaunā māmiņa dzemdēja savu meitu Izabellu.

Kā vēsta portāls “Nypost”, nepatīkamo situāciju mamma atklāja brīdī, kad devās nomainīt autiņbiksītes. Izrādījās, ka tā nav viņas meitiņa, par ko rūpējas, bet gan svešs puisītis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Joprojām ar smagu sirdi par notikušo, sieviete saka: “Kas tik nevarēja notikt! Es būtu varējusi barot šo bērnu ar krūti vai arī otra mamma būtu varējusi pamosties pie tukšas gultiņas.”

Neilgi pēc meitiņas Izabellas piedzimšanas, vecmātes viņai paziņoja, ka zīdainim nepieciešama fototerapija un tas būs jāievieto speciālā bērnistabā.

Kad naktī sieviete devās pārbaudīt savu jaundzimušo, viņa atrada vecmāti ar mazuli rokās. Vecmāte teica, ka mazulis daudz raudājis, tāpēc paņēmusi to pie sevis. Kā stāsta māte: “Viņa man vēl teica, ka meitiņa izskatās tieši tāpat kā es. Bija tik agrs, un man bija divas dienas pēc dzemdībām, tāpēc es vienkārši, neapšaubot, ka tas nav mans bērns, aiznesu viņu atpakaļ pie sevis.”

Tikai vēlāk, kad māte devās nomainīt zīdainim autiņbiksītes, viņa atklāja, ka tas ir svešs mazulis.

“Mana tūlītējā reakcija bija tāda, ka kāds ir nozadzis manu bērnu,” atminas mamma. “Pēc četrus gadus ilgas neauglības, es biju pilnīgi pārbijusies un šokēta. Otra mamma gulēja citā palātā, un es joprojām nezinu, vai viņa vispār uzzināja, ka viņas dēls kādu brīdi bija nodots man.”

Cik zināms, tad meitiņa visu laiku atradās fototerapijas gultiņā. Slimnīcā norisinās izmeklēšana, lai noskaidrotu, kā varēja rasties tāda kļūda. Kā medijiem izteikusies slimnīcas vecmāšu nodaļas direktore: “Mēs ļoti nožēlojam visas radītās ciešanas un esam sazinājušies ar māti, lai piedāvātu viņai atbalstu. Mēs mudinām viņu sazināties ar mums, lai palīdzētu izmeklēšanā. Mūsu vecāku un mazuļu drošība ir prioritāte, un esam apņēmušies sniegt atbalstu cietušajām ģimenēm.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.