Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Valsts policija

Meklē latviešu-lietuviešu noziedznieku grupējumu par brutālu slepkavību Īrijā 0

Latvijas Valsts policija (VP) sadarbojusies ar Īrijas tiesībsargājošām iestādēm lietā par kāda poļu tautības vīrieša nogalināšanu Īrijā, jo bija aizdomas, ka noziegumu pastrādājušās personas bēguļo starp Lietuvu un Latviju, aģentūrai LETA apliecināja VP preses pārstāve Elīna Sprudzāne.

Reklāma
Reklāma
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
VIDEO. “Vai nu runājiet latviešu valodā, vai es nesaprotu!” Stingrs autobusa šoferis izpelnās pretrunīgu reakciju, atsakoties apkalpot sievieti ar bērnu
Lasīt citas ziņas

VP pārstāve “šīs lietas izmeklēšanas kontekstā apstiprina, ka VP ir sadarbojusies ar Īrijas policiju”.

Portāls “baltic-ireland.ie” atsaucoties uz “independent.ie” raksta, ka divi noziedznieki, kuri tiek turēti aizdomās par poļu tautības vīrieša brutālu nogalināšanu sievas un bērnu acu priekšā Īrijā pagājušā gada jūnijā, pašlaik bēguļo kaut kur starp Lietuvu un Latviju.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr likumsargiem joprojām nav pietiekami daudz pierādījumu, lai saistībā ar vīrieša nogalināšanu izdotu Eiropas aresta orderi.

Šajā saistībā Valsts policijā aģentūrai LETA apstiprināja, ka konkrētās izmeklēšanas ietvaros aizdomās turēto personu meklēšana izdošanas nolūkos Latvijā netiek veikta.

Izmeklētāji uzskata, ka par slepkavību ir atbildīgs latviešu-lietuviešu noziedznieku grupējums, kuram palīdzējuši vietējie kriminālnoziedznieki.

Izmeklēšanas gaitā Īrija ir saņēmusi nozīmīgu atbalstu no Interpola, Eiropola un Latvijas, Lietuvas un Polijas policijas.

Nozieguma motīvs joprojām nav skaidrs, tiek pētīti iespējamie iemesli, sākot no personiska naida līdz strīdam par parādiem.

Pagājušā gada 10.jūnijā dārznieka mājā ielauzās maskās tērptu noziedznieku grupa. Viņi uzbruka mājas saimniekam, klātesot viņa pārbiedētajai sievai un bērniem. Uzbrukumā citu ieroču vidū izmantota arī milzīga mačete un upurim nodarīti apjomīgi ievainojumi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.