Foto no “bezvests.lv”

Meklēšana diemžēl beigusies: Pensionāri atrod purvā bez dzīvības pazīmēm 1

Pievieno LA.LV

Pirms nedēļas pazudusī 80 gadus vecā kundze Inga sestdienas rītā ir atrasta bez dzīvības pazīmēm, ziņo “Bezvests.lv”, kas sestdien bija izvērsis plašu sievietes meklēšanas operāciju Saulkrastu apkaimē, bet kura beidzās pat īsti nesākoties.

Kokteilis
Skolā to neiemācīsies! 11 lietas, ko bagāti cilvēki dara citādāk nekā “parastie”
Kokteilis
Tavs dzimšanas gada pēdējais cipars atklāj vairāk, nekā domā: pārbaudi, ko tas saka par tevi
TV24
ASV par šo Kremļa plānu ir ļoti noraizējušās: Slaidiņš informē par vispasaules sekām Krievijas plāna izpildes rezultātā
Lasīt citas ziņas

Meklēšanā bija gatavi iesaistīties vairāki desmiti cilvēku, kas bija ieradušies uz organizācijas saplānoto meklēšanu rīta pusē. Tostarp maršruru izgāja kinologi.

Sievieti jau bez dzīvības pazīmēm purvā ieraudzījis kāds vietējais, kurš pārstāv militāro klubu “Patriots” un regulāri veic meklēšanas darbus mežos. Saticis kinologus, viņi rīta pusē apmainījušies ar telefoniem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sievieti atpazinusi meita un arī kaimiņš.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.