Sirds dobe pie Latvijas Kardioloģijas centra

“Mēness aptieka” un Latvijas Inovatīvās medicīnas fonds dod jaunu elpu Sirds dobei pie Latvijas Kardioloģijas centra 5

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas (PKUS) dārzā pie Latvijas Kardioloģijas centra “Mēness aptieka” un Latvijas Inovatīvās medicīnas fonds  devuši jaunu elpu pacientu un mediķu gadu gaitā iemīļotajai Sirds dobei, to bagātinot ar jauniem ziediem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 71
Lasīt citas ziņas

“Ir nepieciešamas ne tikai jaunas un ērtas telpas operācijām, pacientu ārstēšanai un atlabšanai, bet arī iedvesmojoša vide ārpus tām. Šobrīd Stradiņa slimnīcas dārzi burtiski atdzimst un tas ir tikai sākums,” saka Latvijas Kardioloģijas centra vadītājs, profesors Andrejs Ērglis.

Pēc Sirds dobes atjaunošanas pie tās tikās Latvijas Kardioloģijas centra vadītājs profesors Andrejs Ērglis, “Mēness aptieku” pārstāvēja “AB City” stratēģiskās un veselības politikas direktore Kristīne Jučkoviča un “Mēness aptiekas” pārdošanas, mārketinga un klientu attiecību vadītāja, valdes locekle Evita Jurjāne-Nelsone.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Turpinot aktualizēt vides nozīmi veselībai, “Mēness aptieka” šovasar īpaši iepriecina PKUS Latvijas Kardioloģijas centra pacientus un mediķus, palīdzot Sirds dobei dot jaunu elpu, lai tā koši krāšņotu ceļu pacientu, radinieku un ārstu ikdienas gaitām. Esam pārliecināti, ka skaista vide dziedē un iedvesmo! Īpašs paldies slimnīcas dārzniekam Teo Ralfam Jēkabsonam par atbalstu Sirds dobes uzturēšanā ikdienā. Turklāt viņa izpratne par skaistas un sakārtotas vides nozīmi redzama un jūtama visā slimnīcas teritorijā, kas atrodas vienā no Rīgas zaļākajām apkaimēm – Āgenskalnā. Iestādot jaunus ziedus slimnīcas Sirds dobē, Latvijas Inovatīvās medicīnas fonds un “Mēness aptieka” novēl sirds prieku un veselību Stradiņa slimnīcas pacientiem, viesiem un darbiniekiem!” stāsta Evita Jurjāne-Nelsone.

Rūpēs par sirds veselību “Mēness aptieka” ik gadu jūnijā aktualizē nozīmīgus jautājumus par sirds-asinsvadu slimībām un to profilaksi, veic sabiedrības viedokļu aptaujas un sadarbībā ar ārstiem un pacientu organizāciju aicina plašāk izmantot profilakses iespējas, kā arī izvirza diskusijai nozīmīgas tēmas par sirds veselību. Šogad akcentēta Latvijā mazāk skarta, bet pētījumos pasaulē jau aktualizēta tēma – netradicionālie riska faktori veselībai, izceļot vides faktorus.

Jau vēstīts, ka “Mēness aptiekas” pieaicinātie eksperti publiskā diskusijā “Vides kods veselībai. Atbrīvo sirdi!” analizēja aptaujas rezultātus par Latvijas iedzīvotāju izpratni, apzinoties dažādus sirds veselību ietekmējošus faktorus, vedinot secināt, cik būtiska ir vide, kādā dzīvojam. Tāpat, lai labāk izprastu ārstnieciskos procesus pacientiem ar sirds-asinsvadu slimībām sniedzot tik nepieciešamo farmaceitisko aprūpi, “Mēness aptiekas” farmaceiti, kuri ikdienā daudz konsultē tieši par receptēs izrakstītajiem medikamentiem, jūnijā tikās ar Latvijas Kardioloģijas centra speciālistiem un tālākizglītības dienas ietvaros klātienē vēroja mūsdienīgas sirds un asinsvadu operācijas.

Sirds dobe atklāta 2013. gadā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.