Foto – Leta/AFP

“Muse” jaunais albums sasniedz britu mūzikas topa virsotni 0

Britu rokgrupas “Muse” jaunais albums “Drones” pirmajā nedēļā pēc iznākšanas sasniedzis Lielbritānijas mūzikas topa pirmo vietu, norāda kompānija “Official Charts Company”.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
TV24
“Neviens nevarēja saprast, kas tas par ieroci!” Slaidiņš atklāj interesantu incidentu “Zapad 2025” laikā
Lasīt citas ziņas

Pagājušās nedēļas laikā pārdoti 73 000 jaunā albuma eksemplāru. Tas pārspējis iepriekšējās nedēļas līderi indīpopa grupas “Florence&the Machine” albumu “How Big, How Blue, How Beautiful”, kas tagad ierindojas otrajā vietā.

“Drones” ir piektais “Muse” albums, kas pabijis britu oficiālā mūzikas topa virsotnē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jaunajā albumā turpinātas iepriekšējos “Muse” ierakstos apspēlētās tēmas – zinātniskā fantastika un politiskā saspīlējuma gaisotne.

“Manā skatījumā “bezpilota lidaparāti” ir metaforiski psihopāti, kuri iedrošina psihopātisku uzvedību bez glābšanās iespējām. Pasauli pārvalda bezpilota lidaparāti, izmantojot tādus pašus bezpilota lidaparātus sava mērķa sasniegšanai – lai mēs visi par tādiem kļūtu,” skaidro Belamijs. “Albumā aprakstīts cilvēka ceļš no pamestības un cerības zaudēšanas līdz indoktrinācijai sistēmā, lai kļūtu par cilvēcisku bezpilota lidaparātu, taču beigu beigās tam izdodas patverties no apspiedējiem.”

1994. gadā dibinātā grupa “Muse” līdz šim pārdevusi vairāk nekā 20 miljonus albumu eksemplāru. Tās pazīstamākie hiti ir “Time is Running Out” un “Supermassive Black Hole”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.