Labas lietas priekam un iedvesmai iesaka Andris Tiļļa 1

Andris Tiļļa, “Mājas Viesis”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Ukrainas “Telegram” kanālos masveidā izplatītas ziņas ar aicinājumu nolikt ieročus
itāļiem izdodas iztirgot savus olīvu atkritumus Latvijā… Inese “iegrābusies”, iegādājoties Latvijā populāru olīveļļu
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lasīt citas ziņas

Nav svarīgi, vai tev ir stils, reputācija vai nauda. Ja tev nav laba sirds, tu neesi nekā vērts./Luijs Žermēns Dāvids de Finess de Galarsa/

Jaunums

Dienaszagļu rītarosme

Publicitātes foto
CITI ŠOBRĪD LASA

Šomēnes sociālajā tīklā “Facebook” startē jauns tiešsaistes raidījums – deju un vingrošanas projekts “Dienasszagļu rītarosme”.

To veidojusi režisore Una Rozenbauma un producents, vadītājs Mārtiņš Mielavs sadarbībā ar horeogrāfi Elīnu Gediņu. Viņi astoņos raidījumos ceturtdienu rītos piedāvā dejas apmācības video, ar autora atļauju izmantojot Imanta Kalniņa dziesmu “Svētku diena”. Tātad ik ceturtdienas rītu raidījums atrodams K.K. fon Stricka villas “Facebook” lapā un “Vimeo” kontā.

Grāmata

Uzdrīkstēšanās spēkā

Kā izdzīvot godīgi un palikt neievainotam? Vai ar mīlestību var kādu izglābt? Tik būtiski jautājumi rodas, lasot ASV rakstnieces Hanjas Janagiharas romānu “Mazliet dzīvības”. Autore atklāj četru ņujorkiešu draudzību, mīlestību, līdzjūtību un šausmas. Romāns ar intensitāti, izteiksmīgo valodu lasītāju burtiski “ievelk sevī” līdzīgi kā seriālu skatīšanās. Romāns guvis vairākas prestižas literārās balvas, tulkots daudzās pasaules valodās, iestudēts teātros. Spēcīga grāmata!

Pasākums

Stādu parāde

Publicitātes foto

Siguldā svētku laukumā 30. aprīlī, kā arī 1. maijā no plkst. 9 līdz 18 notiks 10. stādu parāde, kas gadu gaitā kļuvusi par dārzkopības nozares visvairāk apmeklēto pasākumu. Stādu parādē piedalās tikai stādu audzētāji no Latvijas, tādējādi popularizējot tieši mūsu valsts stādu audzēšanas nozari.

Izstāde

Luvras kolekcija tiešsaistē

Publicitātes foto

Luvras muzejs Parīzē izvietojis visu savu kolekciju tiešsaistē – vairāk nekā 482 000 vienību no muzeja zālēm, noliktavām un citām Francijas institūcijām, kam darbi aizdoti uz laiku. Turklāt to varat apskatīt bez maksas: “collections.louvre.fr”.

Tepat, Latvijā

Pavasaris Tiņģeres muižā

Foto: Anda Krauze

Talsu novada Īves pagastā skatāma brīnumjauka 19. gs. klasicisma stila Tiņģeres muiža, ko cēlis Pēterburgas tirgotājs/baņķieris Johans Heinrihs Bahs. Patlaban tajā atrodas kultūras centrs, pagasta pārvalde, bibliotēka, kapela, ir saglabājies ainavu parks ar Mīlestības saliņu, avota grotu un pastaigu takām.  Vērts to visu skatīt un izbaudīt gan muižas, gan tās apkār­tnes pavasari.

Reklāma
Reklāma

Koncerts

Guntara Rača jubilejas koncerts

Publicitātes foto

Šogad liepājniekam, mūziķim un dzejniekam Guntaram Račam aprit 55, un jubilārs plāno 24. aprīlī plkst. 19 LOC Olimpiskā centra arēnā savus klausītājus iepriecināt ar jubilejas koncertu, kurā skanēs liepājnieku dziesmas – Guntars Račs uzstāsies kopā ar Ainaru Virgu, Uldi Marhilēviču, Jāni Lūsēnu, Imantu Kalniņu, Tomasu Kleinu, Ivo Fominu, Gunti Veitu un citiem.

Filma

Baram – savi likumi

Publicitātes foto

Rīgas kinoteātris “Kino Bize”, paplašinot savu darbību, kļuvis par filmu izplatītāju Latvijā. Kopš pagājušā gada filmas piedāvā arī tiešsaistes lapā “Kino Bize mājas kino”. Ceru, ka arī jūs ieinteresēs latviešu filma “Jelgava ’94”, kurā galvenais tēls ir četrpadsmitgadīgais Jānis, Jelgavas puika ar “zubra” līmeņa mācību sasniegumiem, kurš cenšas būt neviena nepamanīts. Tomēr iemīlēšanās klasesbiedrenē Kristīnē un nejauši iegūtie draugi Nāve un Zombis neatgriežami aizsāk jaunu lappusi pusaudža dzīvē – ir jāspēlē grupā, jāklausās metāls, vajadzīgas īstās drēbes un līdz asarām jānoved skolotāji un vecāki…

Talka

Šurp grābekli un maisus!

Foto: Evija Trifanova/LETA

Pievienojies arī tu 24. aprīļa Lielajai talkai – svaigā gaisā būsi veicis lietderīgu darbu! Savu talkošanas vietu vari uzzināt tuvākajā pašvaldībā vai noskaidrot mājas lapā “www.talkas.lv”! Tur ērti vari apskatīt visas oficiāli reģistrētās talku vietas, ko organizē aktīvākās pašvaldības, izglītības iestādes, organizācijas, uzņēmumi, kā arī brīvprātīgie entuziasti. Izvēlies tuvāko vai interesantāko norises punktu, katrā reģistrētajā talkas vietā būs atbildīgā persona. Piefiksē viņa tālruņa numuru, lai nepieciešamības gadījumā vari sazināties!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.