Ekrānšāviņš no “liepjaniekiem.lv”

“Ne jau sēdēs un gaidīs nāvi.”: Senioru zaļumballe Kurzemē neļauj iesūnot 4

Rūpīgi nopļautā laukumā aiz “Ģildēnu” mājām ap 500 Lejaskurzemes senioru aizvadītās nedēļas nogalē sēdās pie klātiem galdiem un griezās deju virpuļos, raksta vietējais portāls “liepajniekiem.lv”. Priekules novada Bunkas pagastā senioru zaļumballe notika jau ceturto gadu.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kurām gaidāmajās brīvdienās būs īpaši pozitīvi pavērsieni
Lasīt citas ziņas

Katru gadu pasākumā piedalās Bunkas pensionāru kopa “Mežābele”.”Kaut kas ir jādara, ne jau sēdēs un gaidīs nāvi,” pasmējusies “Mežābeles” dalībniece Vizma Dambe. Zemessargs un Atzinības krusta kavalieris Ivars Vītols atzina, ka pirmajā gadā pasākums rīkots ar bailēm un neticību. Bet labāk esot sarīkot vienu lielu pasākumu nekā vairākus mazus.

Lauku kapelu “Luste” no Durbes novada un “Paurupīte” no Rucavas novada spēlētā populārā latviskā mūzika un rotaļas neļāva senioriem aizsēdēties pie galdiem. Pēc “liepajniekiem.lv” novērotā notikuma vietā – varēja vien ar baltu skaudību apbrīnot viņu dzīvesprieku un enerģijas pārpilnību.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.