Foto: Valsts policija

Nelikumīgā alkohola ražotnē Aglonas novadā atrod lielu apjomu brāgas un kandžas 0

Pievieno LA.LV

Šonedēļ Aglonas novadā likvidēta nelikumīga alkohola ražotne, konfiscējot ievērojamu daudzumu brāgas un kandžas, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes speciāliste Lāsma Kursīte.

Kokteilis
“Lauku skuķis ar žilku” – Kulberga sieva reaģē uz glaimojošo salīdzinājumu ar Odriju Hepbernu
“Nāc! Parādi man, kā jāvada!” Autobusa šoferis pēc jaunās māmiņas aizrādījuma sarīko prātam neaptveramu “šovu”
Atslepenotajos ASV izlūkdienestu dokumentos parādās ne tikai Krievijas vārds – šo “krupi” būs grūti norīt 12
Lasīt citas ziņas

Veicot kratīšanu kāda 1978.gadā dzimušā vīrieša dzīvesvietā Kapiņu ciemā, likumsargi konstatēja, ka īpašumā notiek nelikumīga alkohola ražošana un glabāšana lielos apmēros.

Kopumā kratīšanas laikā konfiscēti apmēram 574 litri brāgas, 127 litri gatavās produkcijas – kandžas -, kā arī kandžas aparāts. Savukārt vīrietis tika aizturēts.
CITI ŠOBRĪD LASA

Lai precīzi noteiktu izņemto vielu skaitu un sastāvu, ir nozīmētas ekspertīzes. Pašlaik likumsargi turpina izmeklēšanu, savukārt iespējamajai vainīgajai personai par likumpārkāpumiem draud kriminālatbildība. Vīrietis jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā, taču par pārkāpumiem, kas nav saistīti ar akcīzes preču aprites kārtības noteikumu pārkāpšanu.

Policija atgādina, ka par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Par nelikumīgu alkoholisko dzērienu un spirta iegādāšanos paredzēts naudas sods līdz 140 eiro, konfiscējot iegādātos alkoholiskos dzērienus un spirtu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.