Keita Midltone un princis Viljams viesojas slimnīcā

No sabiedrības viņi to slēpa. Ar Covid-19 inficējies arī viens no karaliskajiem brāļiem 2

Lielbritānijas princis Viljams aprīlī inficējies ar jauno koronavīrusu, taču nav to paziņojis sabiedrībai, bažījoties, ka tas varētu satraukt cilvēkus, vēsta tabloīds “The Sun”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Spļāviens sejā Krievijai: Alla Pugačova negaidīti pārsteidz savus fanus
Kokteilis
“Ņemot vērā manu slimību…” Eksprezidents Guntis Ulmanis atklāti stāsta par veselības problēmām ģimenē
Pagājušajā naktī pie slimnīcas durvīm pusnaktī atstāj džemperī ievīstītu jaundzimušo: mediķi ko tādu 30 gadu laikā piedzīvo pirmo reizi 10
Lasīt citas ziņas

Koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 dēļ Viljamam bijušas grūtības elpot, raksta “The Sun”, atsaucoties uz anonīmiem avotiem.

Viņš saslimis aptuveni tajā pašā laikā, kad ar koronavīrusu inficējies viņa tēvs princis Čārlzs un Lielbritānijas premjers Boriss Džonsons.

CITI ŠOBRĪD LASA

38 gadus vecais princis nav vēlējies satraukt cilvēkus ar savu diagnozi un izraisīt valstī paniku, vēsta “The Sun”.

Viljamu ārstējuši pils ārsti un viņš pašizolējies.

Šobrīd Anglijā vien reģistrēts vairāk nekā viens miljons koronavīrusa gadījumu un tur no ceturtdienas otro reizi tiks ieviesta karantīna, lai apturētu pandēmijas otro vilni.

Princis Viljams un Keita Midltone klātienē atsākuši pildīt karaliskās ģimenes pienākumus
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.