Princis Harijs, princis Viljams un Keita Midltone 2017.gadā.
Princis Harijs, princis Viljams un Keita Midltone 2017.gadā.
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Var izrādīties, ka prinča Harija attiecības ar modeli un aktrisi Kresīdu Bonasu, izjauca viņa brālis Viljams ar sievu Keitu 10

Bez šaubām, princis Harijs un Megana Mārkla ir viens no visapspriestākajiem pāriem pasaulē. Lai arī viņi abi apkārtējo pasauli nemitīgi pārliecina par to, ka kopā ir ļoti laimīgi un vēl laimīgāki ir tāpēc, ka vairs nav britu karaliskās ģimenes “daļa”, daži šo faktu apšauba vēl aizvien.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

Tomēr šonedēļ britu presē aktualizējusies kādas senākas prinča Harija attiecības. Laikā no 2012. līdz 2014.gadam viņš bija kopā ar aktrisi un modeli Kresīdu Bonasu, kura tika uzskatīta par ļoti nopietnu “prinča Harija sievas kandidāti”. Britu presē lasāms, ka, iespējams, gluži netiešā veidā tieši Harija vecākais brālis, princis Viljams ar sievu Keitu, pamudinājuši pāri uz šķiršanos.

Kresīda Bonasa ierodas prinča Harija un Meganas Mārklas kāzās.
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA
CITI ŠOBRĪD LASA

Britu karaliskās ģimenes biogrāfs, rakstnieks Roberts Leisijs savā grāmatā “Battle of Brothers” minējis faktu, ka Kresīda neesot slēpusi to, ka ir šokēta, ka Viljamam un Keitai ir jāfotografējas un jābūt sabiedriskos pasākumos kopā ar vēl tik mazo princi Džordžu, kuram tolaik bija tikai daži mēneši. Kresīda esot teikusi princim Harijam, ka viņa nevēlētos, ka viņas ģimene tiktu pakļauta tik publiskai “apskatei”, jo īpaši, kad runa ir par tik mazu bērnu.

2014.gadā Kresīda bija teikusi Harijam, ka televīzijas tiešraidēs, viņasprāt, izskatās ļoti “spocīgi” tas, ka mazulis princis Džordžs ir devies līdzi Viljamam un Keitai uz Jaunzēlandi. Viņa arī Harijam sacījusi, ka noteikti nevēlētos, ka viņas astoņus mēnešus vecais bērniņš nonāktu tādā pat situācijā.

Keita Midltone, princis Viljams kopā ar mazo princi Džordžu ierodas Jaunzēlandē, 2014.gadā.
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Kā zināms, 2014.gadā prinča Harija un Kresīdas attiecības izjuka. Tomēr, cik zināms, princis Harijs ar Kresīdu ir saglabājuši draudzīgas attiecības un 2018.gadā viņa pat ieradās uz Harija un Meganas kāzām.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.