Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto Reuters/Scanpix/LETA

Nogrimstot kuģim, Indonēzijā pazuduši 17 cilvēki 0

Pievieno LA.LV

Nogrimstot kravas kuģim, Indonēzijā pazuduši 17 cilvēki, trešdien paziņojušas varasiestādes.

Lietas, ko ārvalstu tūristi apbrīno Latvijā – mēs paši pie tām jau esam pieraduši
Kokteilis
Paši izdarīs, atrisinās un tiks galā: nosauktas zodiaka zīmes, kas nelūdz palīdzību pat tad, kad tā nepieciešama
Kokteilis
“Mani satrauc nostāšanās tumsas pusē” – Raimonda Paula mazmeitas pārdomas par valodām Latvijā uzkurina emocijas
Lasīt citas ziņas

Kravas kuģis “KM Lintas Timur” apgāzās sestdien ceļā no Bitunas, Sulavesi salas ziemeļos, uz Morovali apgabalu, salas dienvidos. Uz kuģa atradās 18 cilvēki.

Izglābties izdevies vienam cilvēkam, pārējie tiek uzskatīti par pazudušiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Izdzīvojis 35 gadus vecs vīrietis, kuru otrdien pamanīja un izglāba kāds cits kuģis. Viņš nogādāts slimnīcā.

Glābšanas dienesti turpina meklēt pārējos cilvēkus, kas atradās uz kravas kuģa.

“KM Lintas Timur” veda cementu. Kuģis apgāzās pēc tam, kad apstājās tā dzinējs. Jūra tobrīd bija ļoti nemierīga.

Jūras transporta līdzekļu negadījumi Indonēzijā, kuru veido vairāk nekā 17 000 salu, notiek salīdzinoši bieži.

Pagājušajā gadā, nogrimstot prāmim vienā no pasaulē dziļākajiem ezeriem, Sumatrā gāja bojā aptuveni 160 cilvēki.

Savukārt 2009.gadā, nogrimstot prāmim ceļā no Sulavesi uz Borneo, domājams, dzīvību zaudēja vairāk nekā 300 cilvēki.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.