Foto: ZUMAPRESS/ SCANPIX/ LETA

Otrdien Latvijā atklāti 97 saslimšanas ar Covid-19 gadījumi. Miruši divi sasirgušie 13

Aizvadītajā diennaktī Latvijā konstatēti 97 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi un saņemtas ziņas par diviem ar šo slimību saistītiem nāves gadījumiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Kokteilis
Viljams paliek ēnā! Pēc Harija un Čārlza III tikšanās attiecības karaliskajā ģimenē krasi mainījušās
Lasīt citas ziņas

Saslimstības ar Covid-19 divu nedēļu kumulatīvais rādītājs ir pieaudzis no 42,2 līdz 44,1 gadījumam uz 100 000 iedzīvotāju.

Pagājušajā diennaktī Latvijā veikti 7088 Covid-19 izmeklējumi un pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem bijis 1,4%.

CITI ŠOBRĪD LASA

Latvijā līdz šim Covid-19 laboratoriski apstiprināts kopumā 139 134 cilvēkiem, bet miruši 2558 ar šo slimību sasirgušie.

Aģentūras LETA aprēķini liecina, ka pēdējo 14 dienu laikā Latvijā konstatēti 834 inficēšanās ar Covid-19 gadījumi, bet pārējie tiek uzskatīti par slimību jau pārslimojušiem. Pirmo reizi kopš jūlija sākuma divās nedēļās atklāto gadījumu skaits ir pārsniedzis 800 robežu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.