Foto: AFP/Scanpix/LETA

Paliks nedaudz vēsāks. Vai snigšana mitēsies? Prognoze piektdienai 3

Piektdien Latvijā gaiss paliks nedaudz vēsāks un snigšana turpināsies, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Hallo! Jā! Klausos!! Ar kādu vārdu tu atbildi uz telefona zvaniem? Izrādās, ka tas kaut ko pasaka par tavu raksturu 9
TV24
“Mūs Latvijā tin ap pirkstu, un jūs neko nedarāt!” Aivis Ceriņš tiešraidē pārmet Ministru prezidentes parlamentārajai sekretārei 12
RAKSTA REDAKTORS
Brīvdienās lej pilnu bāku! Degvielas tirgotāji sarūpējuši īpaši patīkamus cenu pārsteigumus – kur būs vislētāk?
Lasīt citas ziņas

Dienā mākoņi mīsies ar sauli. Valsts austrumos gaidāma snigšana, kā rezultātā vietām sniega segas biezums palielināsies vēl par 1-4 centimetriem. Ceļi būs slideni. Turpinās pūst lēns vējš. Šodien gaisa temperatūra būs 0…-4 grādi, savukārt Kurzemes vidienē un Zemgalē vien -4…-7°.

Rīgā no rīta debesis būs mākoņainas un palaikam vēl snigs, bet jau dienā tās pakāpeniski skaidrosies un gaidāms sauss laiks. Ietves un brauktuves būs slidenas. Pūtīs lēns vējš, un gaisa temperatūra saglabāsies -3…-5 grādu robežās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.