Horoskopi un mistika
Ezoterika

Palikšana mājās sekmēs pārdomas un ļaus nonākt pie vērtīgām atziņām! Horoskopi no 6. līdz 12.aprīlim0

Foto: Pexels

Auns

Viņam ir šādi vai tādi nodomi un idejas, bet apstākļi nav īsti piemēroti to realizācijai. Vēlme panākt savu tomēr ir visai pamatīga, un tas var novest pie strīdiem un nevajadzīgas nervozitātes. Viņš darītu gudri, ja atliktu to visu līdz labākiem laikiem un šobrīd vienkārši izklaidētos.

Vērsis

Arī viņš darītu gudri un pareizi, ja atliktu visu, ko vien var un iespējams atlikt, uz vēlāku laiku, nedaudz atpūstos sev mīļu un dārgu cilvēku lokā, bet pašreiz, cik nu tas vien iespējams, nosvinētu Lieldienas.

Dvīņi

Šīs nedēļas atlikušajās darba dienās vēl ir laiks pabeigt vai vismaz turpināt jau agrāk iesāktos darbus, bet svētku dienās atradīsies gan laiks pārdomām, gan nelielām svinībām pašu tuvāko un mīļāko cilvēku lokā.

Vēzis

Var gadīties, ka viņa idejas ne uzreiz atradīs dzirdīgas ausis, taču, ja vien viņš nenolaidīs rokas un izskaidros savu nostāju, tas var mainīties. Tiesa, rezultātā, iespējams, dažus savus uzskatus un vērtības var nākties pārvērtēt pašam.

Lauva

Viņš uzskata, ka zina, kā visu izdarīt tā, lai visas nepatikšanas beigtos un visi būtu laimīgi. Diemžēl pārējie viņam notic tā, ne īpaši, un tas viņu tracina. Viņš darītu gudri, ja nošķirtu lietas, ko viņš var ietekmēt, no tām, kuras nevar.

Jaunava

Viņa zina, kas jādara, un stingri pieturas pie noteiktā plāna, un rezultāti neizpaliek. Sevišķi veiksies tām Jaunavām, kurām būs iespēja veikt darba pienākumus attālināti. Ieteicams pievērst uzmanību visam, kas saistīts ar mājokli.

Svari

Planētas sekmē optimistisku skatījumu uz dzīvi, vēlmi būt sabiedrībā, baudīt mūziku un mākslu. Diemžēl pašreizējos apstākļos tas iespējams mazāk nekā citām reizēm, tomēr ir taču ģimene un paši tuvākie draugi, un ir arī telefons un smart TV…

Skorpions

Viņš īsti nezina, ko iesākt šajā laikā – no vienas puses, ir taču Lieldienas un varētu vismaz nokrāsot olas, no otras – apkārt valdošā melanholija sāk ietekmēt arī viņu pašu un noskaņojums mainās ne dienām, bet stundām… Vienīgais ieteikums – galvu augšā!

Strēlnieks

Planētas sekmē pārdomas un būt filozofam. Piemērots laiks visu veidu intelektuālam darbam – pētniecībai, spriešanai par dzīves jēgu, vienkārši grāmatu lasīšanai vai sliktākā gadījumā krustvārdu mīklu minēšanai.

Mežāzis

Palikšana mājās sekmēs pārdomas un ļaus nonākt pie vērtīgām atziņām. Šīs nedēļas dažās darba dienās pieliktās pūles atmaksāsies. Planētas sekmē būt konservatīvam, tāpēc labāk veiksies jau zināmu un pārbaudītu metožu izmantošana.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Arī viņam labāk turēties pie tā, kas gadu gaitā jau atzīts un pārbaudīts. Ilgākiem darbiem var pietrūkt pacietības un sīkas neveiksmes var bojāt garastāvokli. Pareizākā rīcība būtu neuztraukties par niekiem un stingri turēties pie izvirzītā plāna.

Zivis

Laiks pārdomām un atziņu gūšanai, nav izslēgta pat kāda atklāsme. Zivīm intelektuālēm šis būs ražīga darba laiks, ko nevajadzētu izniekot. Svarīgi tikt galā ar tiem fiziskajā plānā darāmajiem darbiem, kas nav atliekami.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 25. līdz 31.maijam
Nedēļa
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Tu zini, ko vēlies un kā to iegūt! Horoskopi 25.maijam
Nedēļa
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Nedēļas sākumā būs daudz enerģijas! Horoskopi no 25. līdz 31. maijam
24. Maijs, 2020

Lasītākie

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Mācību gads nule noslēdzies, bet jau tagad jājautā: kā skolas gatavosies 1. septembrim?
14 minūtes
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
“Jaunais īpašnieks apliks sētu, arhitektūras piemineklis tur stāvēs neredzams!” Biedrība lūdz glābt Anniņmuižu
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Spļāviens sejā nacionālai pašapziņai,” Dzintars naudu krievu medijiem salīdzina ar terorisma finansēšanu 1
2 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Gobzems satrakojies. Čalim jumts aizbraucis. Kokaīnu sašņaucies. Kā Saeimas parkets viņu vēl nes! 10
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
“Uz jūru peldēties – vēl nē, nē, nē.” Toms Bricis par stipro vēju un laiku šonedēļ
Intervija 2 stundas