Parīze.
Parīze.
Foto: SCANPIX/AFP/LETA

Parīzes policija no imigrantiem atbrīvojusi divas nelegālas telšu nometnes 0

Pievieno LA.LV

Parīzes policija ceturtdienas rītā atbrīvojusi divas imigrantu telšu nometnes pilsētas ziemeļos un Sendenī piepilsētā, kurās kopumā bija apmetušies vairāk nekā 1600 cilvēku.

Mājas
Ja cilvēks uzaudzis nabadzībā, viņam kā pieaugušajam ir grūti atteikties no šiem 7 ieradumiem
Automašīnas, kas Latvijā ir sastopamas, taču mūsu ceļiem un apstākļiem īsti nav piemērotas
Kokteilis
Viņi zina naudas vērtību: šīs zodiaka zīmes vienmēr atradīs veidu, kā ietaupīt katru centu
Lasīt citas ziņas

Francijas iekšlietu ministrs Kristofs Kastanērs trešdien solīja, ka imigrantiem līdz gada beigām būs jāatstāj neoficiālās nometnes, kas izveidotas daudzviet Parīzē.

Policija tviterī informēja, ka no nometnēm izlikti 1606 cilvēki. Imigranti autobusos nogādāti apkaimes sporta zālēs, kur viņiem nodrošināts pagaidu patvērums, vēstīja sabiedriskā raidorganizācija “FranceInfo”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Parīzes mēra vietniece Dominika Versīni “FranceInfo” sacījusi, ka simtiem nometņu iemītnieku paši atraduši sev patvērumu, jo sava juridiskā statusa dēļ viņi nevēlas doties uz oficiālu apmetni.

Šī bija 59.reize kopš 2015.gada, kad policija veikusi neformālu nometņu evakuāciju, informēja Versīni.

Parīzes policijas priekšnieks Didjē Laljemē žurnālistiem notikuma vietā sacīja, ka nepieļaus nometņu atjaunošanu.

Simtiem imigrantu ir apmetušies telšu nometnēs, kas veidojas Parīzes ziemeļos, jo īpaši pēc tam, kad 2016.gadā tika nojaukta plaša neformāla nometne Lamanša piekrastes pilsētā Kalē.

Daļa no imigrantiem ir bēgļi, kas nespēj atrast mājvietu, lai gan viņiem ir piešķirts patvērums. Parīzes mēra vietniece sacīja, ka tādu ir 15-20%.

Ceturtdienas operācija notika divās no trim lielajām neformālajām nometnēm Parīzē, “FranceInfo” sacīja Kastanērs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.