“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 59

Uzraksts sabiedriskajā transportā samulsinājis kādu sievieti, kura par to ziņoja portālam LA.LV.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

Viņa pagājušā nedēļā braukusi uz Madonu un samulsusi, ieraugot paziņojumu, kas piestiprināts pie pasažiera kabīnes, pasažieriem labi redzamā vietā.

Visticamāk, dažādi paziņojumi sabiedriskajā transportā ir izvietoti ar mērķi, lai pasažieri tos izlasītu un ievērotu, bet kā ir šajā gadījumā?

CITI ŠOBRĪD LASA

“Parasti cenšos ievērot dažādus noteikumus, arī pārvietojoties sabiedriskajā transportā, īsinot laiku, mēdzu lasīt uzrakstus. Un šoreiz izlasītais mani samulsināja. Vai man tas joprojām ir jāievēro? Vai palicis vecais uzraksts? Vai varbūt tas ir aktuāli joprojām? Man nemaz nav līdzi sejas maskas. Vai es drīkstu braukt tālāk? Patiešām jutos nelāgi, kad ieraudzīju. Lai beidz biedēt tautu!”

Sieviete atsūtīja arī fotogrāfiju ar uzrakstu, kurā lasāms: “Svarīgs paziņojums pasažieriem. Mutes un deguna aizsegs ir obligāti jāliek pirms iekāpšanas ekspresbusā un jālieto visu brauciena laiku. Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī. Aicinām izturēties atbildīgi pret noteiktajiem ierobežojumiem.”

Kā noskaidrojām, šie autobusi pieder uzņēmumam “Sabiedriskais autobuss”. Sazinājāmies ar šī uzņēmuma darbiniekiem un uzzinājām, ka satraukumam nav pamata. Paziņojumi esot “aizmirsti noņemt” no laika, kad spēkā bija Covid-19 ierobežojumi.

Sazvanītā operatore apsolīja sazināties ar kolēģiem un nokārtot, lai maldinošie paziņojumi no autobusiem tiktu noņemti, jo šobrīd tie nav aktuāli.

LA.LV Aptauja

Vai lasāt un ievērojat dažādus paziņojumus sabiedriskajā transportā?

  • Nepārvietojos ar sabiedrisko transportu

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.