VIDEO. Itālieši pieskandina metro, vienojoties kopīgā dziesmā 9

Pievieno LA.LV

Brauciens sabiedriskajā transportā var būt pacilājošs un burtiski gurnus kustinošs! Milānas mākslinieks Nikolo Modica, pazīstams kā “Metroman”, iekustinājis metro pasažierus un pieskandinājis vagonu ar dziesmu “Sarà perché ti amo”, ko oriģināli izpilda “Ricchi e Poveri”.

Kokteilis
Atpakaļceļa var nebūt – šīs 3 zodiaka zīmes šonedēļ sajutīs, ka dzīve apmet kūleni
Kokteilis
Kad satiekas šīs zodiaka zīmes, garlaicīgi nav nekad: astrologi nosauc saderības, kurās dzimst labākās idejas un piedzīvojumi
Veselam
Neēdiet šos piecus pārtikas produktus termiski neapstrādātus – tie var izraisīt nopietnas veselības problēmas
Lasīt citas ziņas

“Metroman” kļuvis par sabiedriskā transporta fenomenu Itālijā. Daudzi viņu raksturo kā “zāles pret ikdienu” un stresu, kas parasti nodarbina sabiedriskā transporta pasažieru prātus.

Mākslinieks regulāri sociālajos tīklos dalās ar savām pozitīvajām un muzikālajām performancēm, kas regulāri notiek sabiedriskajā transportā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Video kļuvuši populāri ne tikai Itālijā, bet visā pasaulē, iepriecinot un mūzikas ritmos iekustinot ikviena skatītāja dienu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.