Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pat skeptiķiem šī diena liks ieklausīties intuīcijā! Horoskopi 18.janvārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Neparasta diena, kas, iespējams, atnesīs labus augļus. Šodien daži Auni var saņemt kādu liktenīgu zīmi, kas liks pieņemts kardinālus lēmumus.

Vērsis

Pat skeptiķiem šī diena liks ieklausīties intuīcijā! Un tā būs patiesa. Lielas iespējas, ka tu vari saslimt: ne stipri, bet nepatīkami.

Dvīņi

Visam labajam, kam jānotiek, tas atnāks negaidīti. Šajā dienā vari neko neplānot – tavi plāni mainīsies neskaitāmas reizes dienā un beigās viss notiks pavisam citādi.

Vēzis

Ar finansēm neveiksies. Gaidāmi ievērojami tēriņi, iespējams, kādi tuvinieki lūgs tev aizdot prāvu naudas summu. Droši aizdod – tev tas atgriezīsies ar uzviju!

Lauva

Labvēlīgs periods tām Lauvām, kas domā par bērniņa ieņemšanu. Ja gadās kādas domstarpības, centies nomierināties un tikai tad uzsākt sarunu. Strīdi nav vēlami, tie ļoti ietekmēs tavu pašsajūtu.

Jaunava

Idejas un domas, kas saistības ar darbu, tavā galvā uzradīsies visu laiku, tas nav nekas slikts, taču vajadzētu arī atpūsties!

Svari

Mājas rūpes tevi “aprīs” pilnībā. Galu galā, tu būsi noguris un tev ļoti gribēsies atpūsties. Ja iespējams, dodies uzlādēties pie dabas.

Skorpions

Šodien tev nevajadzētu improvizēt. Bet gluži otrādi – sastādīt striktu darbību plānu. Tad arī nav gaidāmi nekādi nepatīkami pārsteigumi.

Strēlnieks

Laiks savu dzīvi ar kaut ko izkrāšņot, vai ne? Iespējams, tev ir jauni draugi? Iespējams, tu vēlies doties kādā braucienā? Visas šīs ieceres šodien var realizēties ar plusa zīmi.

Mežāzis

Privātajās attiecībās tevi gaida kardinālas pārmaiņas. Iespējams, tevi bildinās!

Ūdensvīrs

Labas ziņas gaidīs tevi jau dienas pirmajā pusē. Tikai nesāc priecāties pirms laika. Sagaidi brīdi, kad tas notiks!

Zivis

Jebkuri piedāvājumi, kurus tu izdzirdēsi šodien, ir jāpārbauda desmitiem reižu. Tavs naivums ar tevi var izspēlēt ļoti ļaunu joku.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.