Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – LETA

Pēc avārijas izraisīšanas alkohola reibumā atkāpies Igaunijas Inženieru bataljona komandieris 2

Pret Igaunijas Aizsardzības spēku Inženieru bataljona komandieri pulkvežleitnantu Ēro Tepu sākta kriminālizmeklēšana par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu, pie stūres sēžoties alkohola reibumā, un saistībā ar notikušo viņš ir atkāpies no amata, piektdien vēstīja laikreaksts “Postimees”.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Incidents uz autoceļa Tallina-Narva noticis 30.oktobrī, kad Tepa vadītā automašīna “Škoda” ietriecās citas šī paša autoražotāja spēkrata aizmugurē. Otru automašīnu vadīja 74 gadus vecs vīrietis. Neviens incidentā necieta.

42 gadus vecais armijas virsnieks aizbēga no notikuma vietas, un 20 kilometru attālumā no incidenta vietas viņu apturēja policisti, kuri bija saņēmuši informāciju no otras automašīnas vadītāja. Tepa asinīs konstatētā alkohola koncentrācija sasniedza divas promiles. Igaunijā kriminālatbildība iestājas, sēstoties pie automašīnas stūres 1,5 promiļu reibumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

1.novembrī Teps aizgāja no dienesta Aizsardzības spēkos. Tapā bāzēto Inženieru bataljonu viņš komandēja kopš pagājušā gada 15.decembra.

Šis ir otrais incidents, kas pēdējā laikā satricinājis Igaunijas Aizsardzības spēkus.

Jau vēstīts, ka otrdien atkāpies Igaunijas Jūras spēku komandieris kapteinis Stens Sepers, uzņemoties atbildību par neseno incidentu ar mīnu kuģi “Sakala”, kur slēptuvē tika atrasts liels daudzums kontrabandas alkohola un cigarešu. Drīz pēc tam par atkāpšanos paziņojis arī mīnu kuģa komandieris Ots Lānemetss, lūdzot pārcelt viņu citā amatā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.