Grupa “Jumprava” (no kreisās): Aigars Krēsla, Ainārs Ašmanis, Aigars Grāvers un Aigars Grauba,
Grupa “Jumprava” (no kreisās): Aigars Krēsla, Ainārs Ašmanis, Aigars Grāvers un Aigars Grauba,
Publicitātes foto

Pēc šķiršanās no dzīvesbiedrēm, visi trīs grupas “Jumprava” Aigari tagad dzīvo vienā lauku mājā 0

Pagājušajā gadā laulības šķīra divi grupas “Jumprava” dalībnieki – Aigars Grauba un Aigars Krēsla. Bet viņu trešais grupas biedrs Aigars Grāvers laulību šķīra vēl agrāk. Tagad visi trīs Aigari dzīvo vienā lauku mājā Raunas pagastā, raksta izdevums “Kas Jauns?”.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 181
Ukrainas jaunākajam ierocim vajadzētu nopietni sabiedēt krievu “stratēģus” Krimā – rezultāts Krieviju pamatīgi apkaunotu
Lasīt citas ziņas

Lauku māja pēc dokumentiem pieder mūziķim un režisoram Aigaram Graubam, taču uz dzīvi laukos apmetušies arī pārējie grupas biedri – Krēsla un Grāvers.

Žurnāls “Kas Jauns?” raksta, ka 2021.gadā izjuka Aigara Krēslas attiecības ar dzīvesbiedri Sandru Paegli, kura nevarēja iejusties lauku dzīvē, savukārt Krēsla tur ļoti ļoti labi. Tāpat pērn izjuka arī režisora Aigara Graubas laulība ar mākslas kuratori Ingu Šteimani. Šajās attiecībās plaisu esot radījušas neatrisināmas domstarpības Covid-19 vakcinēšanas jautājumos, tāpēc tagad abi jau vairāk nekā gadu dzīvo šķirti, lai gan oficiāli šķīrušies vēl nav. Savukārt trešajam grupas Aigaram Grāveram laulība ar režisori Aiju Strazdiņu izjuka jau 2018.gadā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tā nu visi trīs Aigari tagad ir zem viena jumta un mitinās Graubam piederošajā lauku mājā Raunā. Katram esot sava istaba.

Aigars Krēsla žurnālam komentējis, ka tā kā visi esot labi draugi, tad arī pienākumus sadalot godīgi.

“Mēs ar Grāvi (Aigars Grāvers – red.) pļaujam zāli, Grāvis kūpina gaļu, es cepu maizi. Grauba, kurš te uzturas retāk nekā mēs, šeit pārsvarā atpūšas no Rīgas. Mēs esam “čomi”. Ilgāk bijuši visi kopā, nekā ikviens bijis ar savām sievām” – viņš pastāstījis.

Grupa Jumprava “Ziemeļmeita”:

SAISTĪTIE RAKSTI