Foto DAP

Pērn nogruvušais Siguldas serpentīna ceļa posms joprojām nav pilnībā atjaunots 4

Pievieno LA.LV

Pērnā gada rudenī izskalotais un nogruvušāis Siguldas serpentīna ceļa posms joprojām nav pilnībā atjaunots, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pauda Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) ģenerāldirektors Juris Jātnieks.

10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Latvijas vārds atkal parādās ārzemju medijos: Kulberga bilde pirmajā lapā un galvenā tēma, protams, Krievija 3
Kalpos gadiem ilgi bez nopietniem remontiem: eksperti nosaukuši četras uzticamākās kompaktklases automašīnas
Lasīt citas ziņas

Vienlaikus DAP ģenerāldirektors uzsver, ka ceļš šobrīd tiek atjaunots.

“Ar šo ceļu ir tā, ka tur ir uzņēmējs, kurš to uzbūvēja. Viņiem bija jāpilda savas garantijas saistības, mēs gaidījām, rakstījām, kā noteikumos paredzēts… Šobrīd ir tā, ka esam paši ķērušies klāt, lai šis pasākums neturpinātos vēl vienu gadu un to pamazām salabotu. Tehnoloģija ir atrasta un, visticamāk, nākamajā pavasarī viss būs kārtībā,” skaidroja Jātnieks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstīts, ka pērn stipro lietavu rezultātā izskalots un nogruvis posms Siguldas serpentīnā , kas ved no Svētku laukuma līdz Gaujas tiltam.

Plašāk pievienotajā video:

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.