Foto: TASS/SCanpix/LETA

Piektdienas rītā gaiss atdzisis līdz -7 grādiem. Pa dienu iespējama stipra snigšana un putenis 0

Pievieno LA.LV

Piektdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā ir -3..-7 grādi, piekrastē vietām -1..-2 grādi, un gan zemākā, gan augstākā gaisa temperatūra reģistrēta Kurzemē, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.

Ko noklusē pārdevējs? 12 “sarkanie karogi” lietota auto sludinājumā 2
Kokteilis
Viņu “baterija” gandrīz vienmēr ir pilna: jaudīgāko zodiaka zīmju reitings astrologu skatījumā
VIDEO. Rīgā izcēlies plašs ugunsgrēks, pilsētniekiem iesaka aizvērt logus, jo deg, iespējams, arī toksiskas vielas 1
Lasīt citas ziņas

Mākoņu maz, bet vietām – galvenokārt austrumu novados – īslaicīgi snieg.

Jauni sniega mākoņi no ziemeļiem sasniedz Kurzemi. Daudzviet valstī ceļi sniegoti un apledojuši.
CITI ŠOBRĪD LASA

Pūš lēns līdz mērens rietumu un ziemeļu vējš.

Rīgā neliels mākoņu daudzums, ziemeļu vējš brāzmās pūš līdz desmit metriem sekundē un gaisa temperatūra ir -2..-3 grādi.

Piektdien īslaicīgi snigs, vietām – stipri

Piektdien Latvijā būs mainīgs mākoņu daudzums, valsts lielākajā daļā īslaicīgi snigs, vietām rietumu un centrālajos novados snigs intensīvi, prognozē sinoptiķi.

Vējš lēni līdz brāzmaini pūtīs no rietumiem un ziemeļiem, dažviet puteņos.

Gaisa temperatūra nepakāpsies augstāk par -2..+2 grādiem.

Rīgā brīžiem snigs, iespējama stipra snigšana un putenis, pūtīs mainīgs vējš un maksimālā gaisa temperatūra būs aptuveni nulle grādu.

Laikapstākļus nosaka anticiklona austrumu mala un nelielas zema spiediena ieplakas. Atmosfēras spiediens 1012-1017 hektopaskāli jūras līmenī.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.