Publicitātes foto

Pievienojies Baltijā lielākajai transporta un loģistikas komandai! 4

“PATA grupas” rīcībā ir Baltijā lielākais specializētās tehnikas autoparks, kas ļauj efektīvi plānot koksnes piegādes no meža līdz ražotnei, ostai vai veikaliem, nodrošinot zemākās transporta izmaksas. Autoparkā ir kokvedēji, šķeldvedēji, šķeldotāji, kā arī stabvedējs. Transporta un loģistikas komandā patlaban strādā vairāk nekā 160 darbinieku visā Latvijā, apkalpojot gan grupas uzņēmumus, gan citus sadarbības partnerus – meža īpašniekus.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
Mājas
FOTO. “Īpašnieks izīrē saulainu dzīvokli!” Rīgā var atrast īres dzīvokļus zem 200 eiro mēnesī, bet… 1
TV24
Vitenbergs: Baumu līmenī ik pa brīdim izskan, ka parlamentārā sekretāre ir “nokodusi” ministri
Lasīt citas ziņas

“Mums ir ne vien Baltijā lielākais specializētās tehnikas autoparks ar vidējo tehnikas vecumu divi gadi, bet arī profesionālākā komanda ar atbildīgiem kokvedēju autovadītājiem. Esam priecīgi saņemt jaunās automašīnas, kas ļaus vēl efektīvāk apkalpot grupas uzņēmumus un citus meža īpašniekus,” norāda “PATA grupas” loģistikas vadītājs Kaspars Liepiņš-Liepa (no labās), svinīgajā auto saņemšanas pasākumā kopā ar “Scania Latvia” vadītāju Aigaru Pušinski.

PĀRDOMĀTI PROCESI UN DROŠA BRAUKŠANA

Lai kokvedēju vadītājiem būtu ērti strādāt un arī klientiem sniegtie pakalpojumi būtu ekonomiski pamatoti, galvenais priekšnoteikums ir pārdomāti iekšējie procesi, norāda “PATA” loģistikas vadītājs Kaspars Liepiņš-Liepa. “Komandas darbā būtiski vairāki aspekti. Pirmkārt, ekonomiski pamatoti jāsaplāno maršruts, lai transportlīdzeklis tiktu izmantots maksimāli produktīvi. Tāpat savlaicīgi jāplāno apkopes un remonti, lai visam autoparkam nodrošinātu labu tehnisko stāvokli. Un ne mazāk svarīgs aspekts ir šoferu labsajūta,” tā K. Liepiņš-Liepa. Viņš arī akcentē – sākot darba attiecības, katrs šoferis tiek apmācīts darba aizsardzības un ugunsdrošības jautājumos. Pēc pārbaudes laika šoferi apmeklē drošas braukšanas apmācības “Scania” vai “Volvo” centrā. Visās mašīnās uzstādītas videonovērošanas kameras – ja notiek negadījums, videoieraksti ļauj analizēt tā cēloņus.

CITI ŠOBRĪD LASA

“PATA grupa” pēdējos gados veikusi nozīmīgas investīcijas, lai digitalizētu transporta un loģistikas sektoru. Uzņēmuma izstrādātajā mobilajā lietotnē šoferi saņem darba uzdevumus, maršrutus un citu darbam nepieciešamo informāciju. Savukārt ar “Oversee” mobilās lietotnes palīdzību tiek sekots līdzi transportlīdzekļa tehniskajam stāvoklim. Tas attiecas uz ikdienas apkopēm, kā arī uz neplānotiem remontiem.

SPĒCĪGS PAPILDINĀJUMS

Nupat februārī “PATA grupa” papildināja autoparku ar 27 jaunām “Scania SUPER” kravas automašīnām, kuras ne tikai ietaupa degvielu, bet arī rada mazāk CO2 emisijas. “Šis ir nozīmīgs gads “Scania Latvia”, jo uzņēmumam aprit 30 gadu. Zīmīgi, ka divdesmit no tiem esam pavadījuši sadarbībā ar “PATA grupu”, tādēļ esam lepni nodot vērienīgo kravas auto piegādi tieši šogad. Augsti novērtējam klienta ilggadējo uzticību “Scania” pakalpojumiem un tiekšanos pēc augstākās kvalitātes,” sadarbību vērtē uzņēmuma “Scania Latvia” vadītājs Aigars Pušinskis.

“PATA grupa” no “Scania” saņems 21 kokvedēja sastāvu un sešus vilcēju sastāvus koksnes beramkravu pārvadāšanai. Noslēdzoties projektam, “PATA grupai” kopumā būs 90 meža tehnikas autoparka vienības, tajā skaitā kokvedēji, šķeldvedēji un šķeldotāji. Tas radīs 60 jaunas darba vietas, kā arī palielinās enerģētisko neatkarību, jo uzņēmums spēs daudz mobilāk nodrošināt kurināmās koksnes produktu pārvadāšanu no meža līdz ražotnei un patērētājam. Kopējie ieguldījumi specializētā autoparka paplašināšanā sasniedz teju astoņus miljonus eiro, un tie ir daļa no “PATA grupas” zaļās attīstības investīciju programmas, ko uzņēmums īsteno, lai samazinātu ietekmi uz vidi, tajā skaitā CO2 izmešus.

MEKLĒJAM KOKVEDĒJU VADĪTĀJUS!

Tā kā uzņēmums būtiski palielina autoparku, “PATA grupa” aicina komandai pievienoties profesionālus, atbildīgus un pieredzējušus kokvedēju vadītājus! Šoferiem būs iespēja strādāt ar mūsdienīgām automašīnām, kuru tehnisko apkopi un remontu veic specializēti servisi. Darbinieki saņem konkurētspējīgu atalgojumu, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu, kā arī tiek nodrošināts katram gadalaikam atbilstošs darba apģērbs.

Reklāma
Reklāma

Svarīgi!

Darba sākšanai būs vajadzīga C, E kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, derīgs profesionāla vadītāja kvalifikācijas sertifikāts (95. kods), derīga medicīniskā izziņa, derīga digitālā tahogrāfa karte, kā arī hidromanipulatora operatora apliecība. Vairāk informācijas par darba iespējām “PATA” Transporta un loģistikas daļā var saņemt, zvanot pa tālr. 26683306.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.