Publicitātes foto

Pievienojies Baltijā lielākajai transporta un loģistikas komandai! 1

“PATA grupas” rīcībā ir Baltijā lielākais specializētās tehnikas autoparks, kas ļauj efektīvi plānot koksnes piegādes no meža līdz ražotnei, ostai vai veikaliem, nodrošinot zemākās transporta izmaksas. Autoparkā ir kokvedēji, šķeldvedēji, šķeldotāji, kā arī stabvedējs. Transporta un loģistikas komandā patlaban strādā vairāk nekā 160 darbinieku visā Latvijā, apkalpojot gan grupas uzņēmumus, gan citus sadarbības partnerus – meža īpašniekus.

Pirmdien uz darbu nav jāiet! Saeima pirmdienu pasludina par svētku dienu par godu hokejistiem 27
Prigožins sniedzis interesantu reportāžu krievu žurnālistam, pēc kuras žurnālists esot atlaists. Slaidiņš izdara secinājumus
3 zodiaka zīmju vīrieši, kas sievietes dzīvi padarīs par murgu
Lasīt citas ziņas

“Mums ir ne vien Baltijā lielākais specializētās tehnikas autoparks ar vidējo tehnikas vecumu divi gadi, bet arī profesionālākā komanda ar atbildīgiem kokvedēju autovadītājiem. Esam priecīgi saņemt jaunās automašīnas, kas ļaus vēl efektīvāk apkalpot grupas uzņēmumus un citus meža īpašniekus,” norāda “PATA grupas” loģistikas vadītājs Kaspars Liepiņš-Liepa (no labās), svinīgajā auto saņemšanas pasākumā kopā ar “Scania Latvia” vadītāju Aigaru Pušinski.

PĀRDOMĀTI PROCESI UN DROŠA BRAUKŠANA

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai kokvedēju vadītājiem būtu ērti strādāt un arī klientiem sniegtie pakalpojumi būtu ekonomiski pamatoti, galvenais priekšnoteikums ir pārdomāti iekšējie procesi, norāda “PATA” loģistikas vadītājs Kaspars Liepiņš-Liepa. “Komandas darbā būtiski vairāki aspekti. Pirmkārt, ekonomiski pamatoti jāsaplāno maršruts, lai transportlīdzeklis tiktu izmantots maksimāli produktīvi. Tāpat savlaicīgi jāplāno apkopes un remonti, lai visam autoparkam nodrošinātu labu tehnisko stāvokli. Un ne mazāk svarīgs aspekts ir šoferu labsajūta,” tā K. Liepiņš-Liepa. Viņš arī akcentē – sākot darba attiecības, katrs šoferis tiek apmācīts darba aizsardzības un ugunsdrošības jautājumos. Pēc pārbaudes laika šoferi apmeklē drošas braukšanas apmācības “Scania” vai “Volvo” centrā. Visās mašīnās uzstādītas videonovērošanas kameras – ja notiek negadījums, videoieraksti ļauj analizēt tā cēloņus.

“PATA grupa” pēdējos gados veikusi nozīmīgas investīcijas, lai digitalizētu transporta un loģistikas sektoru. Uzņēmuma izstrādātajā mobilajā lietotnē šoferi saņem darba uzdevumus, maršrutus un citu darbam nepieciešamo informāciju. Savukārt ar “Oversee” mobilās lietotnes palīdzību tiek sekots līdzi transportlīdzekļa tehniskajam stāvoklim. Tas attiecas uz ikdienas apkopēm, kā arī uz neplānotiem remontiem.

SPĒCĪGS PAPILDINĀJUMS

Nupat februārī “PATA grupa” papildināja autoparku ar 27 jaunām “Scania SUPER” kravas automašīnām, kuras ne tikai ietaupa degvielu, bet arī rada mazāk CO2 emisijas. “Šis ir nozīmīgs gads “Scania Latvia”, jo uzņēmumam aprit 30 gadu. Zīmīgi, ka divdesmit no tiem esam pavadījuši sadarbībā ar “PATA grupu”, tādēļ esam lepni nodot vērienīgo kravas auto piegādi tieši šogad. Augsti novērtējam klienta ilggadējo uzticību “Scania” pakalpojumiem un tiekšanos pēc augstākās kvalitātes,” sadarbību vērtē uzņēmuma “Scania Latvia” vadītājs Aigars Pušinskis.

“PATA grupa” no “Scania” saņems 21 kokvedēja sastāvu un sešus vilcēju sastāvus koksnes beramkravu pārvadāšanai. Noslēdzoties projektam, “PATA grupai” kopumā būs 90 meža tehnikas autoparka vienības, tajā skaitā kokvedēji, šķeldvedēji un šķeldotāji. Tas radīs 60 jaunas darba vietas, kā arī palielinās enerģētisko neatkarību, jo uzņēmums spēs daudz mobilāk nodrošināt kurināmās koksnes produktu pārvadāšanu no meža līdz ražotnei un patērētājam. Kopējie ieguldījumi specializētā autoparka paplašināšanā sasniedz teju astoņus miljonus eiro, un tie ir daļa no “PATA grupas” zaļās attīstības investīciju programmas, ko uzņēmums īsteno, lai samazinātu ietekmi uz vidi, tajā skaitā CO2 izmešus.

MEKLĒJAM KOKVEDĒJU VADĪTĀJUS!

Tā kā uzņēmums būtiski palielina autoparku, “PATA grupa” aicina komandai pievienoties profesionālus, atbildīgus un pieredzējušus kokvedēju vadītājus! Šoferiem būs iespēja strādāt ar mūsdienīgām automašīnām, kuru tehnisko apkopi un remontu veic specializēti servisi. Darbinieki saņem konkurētspējīgu atalgojumu, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu, kā arī tiek nodrošināts katram gadalaikam atbilstošs darba apģērbs.

Svarīgi!

Darba sākšanai būs vajadzīga C, E kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, derīgs profesionāla vadītāja kvalifikācijas sertifikāts (95. kods), derīga medicīniskā izziņa, derīga digitālā tahogrāfa karte, kā arī hidromanipulatora operatora apliecība. Vairāk informācijas par darba iespējām “PATA” Transporta un loģistikas daļā var saņemt, zvanot pa tālr. 26683306.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
“Katram, kas ražo elektroenerģiju, ir jārēķinās ar tiem tirgus mehānismiem, kas ir.” Dienas intervija ar Raimondu Čudaru
“Viņš būs mazliet kaut ko iešmigojis…” Lembergs noliedz, ka būtu ticies ar ministru Šmitu
Gaujas svētku laikā Ādažos jārēķinās ar satiksmes izmaiņām. Gaidīti būs hokeja fani skatīties maču!
VIDEO. Uz Francijas Zoo pārceļas lācēns, kurš viens bez mammas klīda gar Alojas-Limbažu ceļu
Pirmdien uz darbu nav jāiet! Saeima pirmdienu pasludina par svētku dienu par godu hokejistiem
Prigožins sniedzis interesantu reportāžu krievu žurnālistam, pēc kuras žurnālists esot atlaists. Slaidiņš izdara secinājumus
3 zodiaka zīmju vīrieši, kas sievietes dzīvi padarīs par murgu
Vai pirmdiena tiks noteikta kā brīvdiena par godu hokejistu izcīnītajai medaļai?
STOPkadri: Sabiedrībā arvien vairāk dzirdam par pazudušām personām. Kas īsti notiek?
Lasīt citas ziņas
Pavasara postošās salnas Latvijas augļu un ogu dārziem nodarījušas 10 miljonus eiro zaudējumus
Pēc 118 Latvijas izcelsmes pārtikas produktu pārbaudes ES nav konstatējusi pesticīdu līmeņa pārkāpumus
Putnu gripa sasniedz arī Kurzemi – tā konstatēta sudrabkaijai Rojā, aizdomas par gadījumiem Sasmakā un Ventspilī
Augļkopji un ogu audzētāji smagi cietuši pavasara salnās. Vai viņiem visiem izdosies sagaidīt nākamo sezonu?
No 1.jūlija par elektroenerģijas sadales un pārvades pakalpojumiem daudziem būs jāmaksā ievērojami vairāk
Raža līdz pat septembrim! Labākās “vēlās” zemeņu šķirnes, ko audzēt Latvijā
Pirmdien uz darbu nav jāiet! Saeima pirmdienu pasludina par svētku dienu par godu hokejistiem
TIK ļoti pelnīti! Šilovs atzīts par pasaules čempionāta vērtīgāko spēlētāju un labāko vārtsargu
Turcijas prezidenta vēlēšanās uzvarējis Erdogans
STOPkadri: Sabiedrībā arvien vairāk dzirdam par pazudušām personām. Kas īsti notiek?
Rogovkā pazudusī septiņgadīgā Justīne joprojām nav atrasta
Rubīns: “Nevaru apjaust, kas ir noticis, bet medaļa ir smaga”
Prigožins sniedzis interesantu reportāžu krievu žurnālistam, pēc kuras žurnālists esot atlaists. Slaidiņš izdara secinājumus
FOTO.VIDEO. Uzvara! Latvijas izlase izcīna bronzas medaļu! Latvijas hokeja izlases fani: “Cīņa par hokeju šodien nav tikai hokejs”
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
Pirmdien uz darbu nav jāiet! Saeima pirmdienu pasludina par svētku dienu par godu hokejistiem
23:55
Par pasaules čempioniem kļūst Kanādas hokejisti
23:40
Turcijas prezidenta vēlēšanās uzvarējis Erdogans
23:22