Foto: AP/Scanpix/LETA

Pilsētas dome: Doneckā cietumos ieslodzīti vairāk nekā 10 000 Mariupoles iedzīvotāju 0

Tā dēvētās Doņeckas tautas republikas (DTR) cietumos ieslodzīti vairāk nekā 10 000 Mariupoles iedzīvotāju, vietnē “Telegram” paziņojusi Krievijas karaspēka iznīcinātās pilsētas dome.

Reklāma
Reklāma
10 nopietni brīdinājuma signāli, ka tavām aknām ir vajadzīga palīdzība
Kokteilis
Ja sieviete tevi patiesi mīl, viņa regulāri teiks šīs 4 lietas 1
Kokteilis
Šajos sešos datumos dzimst visgudrākie cilvēki: vai esi starp viņiem?
Lasīt citas ziņas

“Okupanti aizturēja miermīlīgos iedzīvotājus un nosūtīja uz ieslodzījuma vietām. Ir informācija par četriem šādiem cietumiem: diviem Olenivkā, viens ir Doneckas pirmstiesas aizturēšanas centrā un viens ir Makijivkā. Cilvēki atrodas šausmīgos un necilvēcīgos apstākļos kā koncentrācijas nometnē,” paziņoja Mariupoles dome.

Ieslodzītajiem cilvēkiem gandrīz nav pieejams dzeramais ūdens un pārtika, normāla medicīniskā aprūpe un viņi tiek pakļauti dažāda veida spīdzināšanai – gan psiholoģiskai, gan fiziskai, teikts domes paziņojumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mariupole piedzīvo vienu no lielākajām humānajām katastrofām, ko izraisījusi Krievijas agresija. Pilsēta ir faktiski sagrauta, taču tajā joprojām atrodas tūkstošiem cilvēku.

SAISTĪTIE RAKSTI