Foto: Edijs Pālens/LETA
Foto: Edijs Pālens/LETA
LR pase un eID karte.

PMLP pilveido pases un eID kartes saņemšanas procesu – ievieš jaunu pakalpojumu 21

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) turpina pilnveidot personu apliecinošu dokumentu – pases un eID kartes – noformēšanas un saņemšanas pakalpojumu kvalitāti. Ir izveidots jauns pakalpojums, kas ļaus klientiem ērti un vienkārši izvēlēties, kurā nodaļā saņemt noformētos dokumentus – eID karti un pasi, tā PMLP informē savā interneta mājas lapā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 93
Lasīt citas ziņas

“Pārvaldes svarīgākā prioritāte ir nodrošināt klientiem ērtus un modernus pakalpojumus. Ņemot vērā klientu atsauksmes, kā arī nerimstoši strādājot pie pakalpojumu uzlabošanas, lai tie atbilstu visaugstākajām klientu prasībām, radīts jauns pakalpojums – pasi vai eID karti var noformēt, piemēram, Daugavpils nodaļā, bet izvēlēties saņemt Rīgas 1. nodaļā,” tā norāda PMLP priekšniece Maira Roze.

Sākot ar šo trešdienu, 19. jūliju, visās 29 Pārvaldes nodaļās Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem būs iespēja izmantot jaunu pakalpojumu – iesniedzot dokumentus personu apliecinoša dokumenta saņemšanai vienā PMLP teritoriālajā nodaļā, izvēlēties sagatavoto personu apliecinošo dokumentu saņemt citā  PMLP teritoriālajā nodaļā, kas norādīta iesniegumā personu apliecinoša dokumenta saņemšanai.

CITI ŠOBRĪD LASA

3 svarīgākās lietas, kas jāielāgo, saņemot šo pakalpojumu:

1. Noformējot dokumentus un izvēloties kādu no 29 nodaļām, kurā tie tiks saņemti, obligāti jāņem vērā, ka veikto izvēli nebūs iespējams mainīt, t. i., dokumentus nebūs iespējams pārsūtīt uz citu nodaļu.

2. Svarīgi ņemt vērā, ka Siguldas, Smiltenes, Līvānu, Krāslavas filiālēs nebūs iespējams saņemt citās nodaļās noformētos dokumentus. Taču, ja klients šajās filiālēs noformēs dokumentus, tad būs iespēja dokumentu saņemšanai izvēlēties jebkuru no 29 Pārvaldes nodaļām.

3. Ja pase vai eID karte tiek noformēta Latvijas pārstāvniecībā ārvalstīs (vēstniecībā vai konsulātā), personu apliecinošu dokumentu var saņemt tikai tajā pārstāvniecībā, kurā veikts dokumenta noformēšanas pakalpojums. Personu apliecinoši dokumenti ārvalstīs netiek pārsūtīti uz citām Latvijas pārstāvniecībām.

Pakalpojums tiks sniegts bez maksas, t. i., izvēloties izmantot šo pakalpojumu, būs jāsamaksā tikai ierastā valsts nodeva par pases vai eID kartes noformēšanu.

Lai pakalpojumu saņemšana noritētu veiksmīgi, uz jaunās pases un/vai eID kartes nomaiņu obligāti jāņem līdzi vecie personu apliecinošie dokumenti, kas būs jānodod nodaļā, informēja PMLP pārstāvji.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.