Foto: Sergei Fadeichev/ITAR-TASS/SCANPIX

Polijas bijušais vēstnieks pie NATO apsūdzēts saskaros ar ārvalstu izlūkdienestiem 18

Bijušais Polijas vēstnieks pie NATO Tomašs Šatkovskis apsūdzēts par kontaktiem ar vārdā neminētas ārvalsts izlūkdienestu un par nelikumīgu “finansiālu labumu” gūšanu, piektdien paziņojis premjerministrs Donalds Tusks.

Ukrainas karavīri pārtvēruši izmisušo krievu sarunas – frontē izcēlusies īsta panika
Kokteilis
Astrologs nosauc labākos vīriešus pēc zodiaka zīmes: jebkura sieviete ar viņiem ir laimīga
TV24
“Es gribu zināt, kas pie velna notiek, viņš tur bija četras stundas!” Tramps par īpašu sapulci ar Putinu
Lasīt citas ziņas

“Šatkovskis ir apsūdzēts par nolaidīgu slepenu dokumentu glabāšanu, par kontaktiem ar ārvalstu speciālajiem dienestiem [un] par nelikumīgu finansiālu labumu gūšanu,” atsaucoties uz pretizlūkošanas dienestu, uzrunā parlamentam pavēstīja Tusks.

Šatkovskis, gatavojot svarīgus, ar valsts drošību saistītus dokumentus “paļāvies uz ārvalstu uzņēmumu padomiem”, piebilda premjers.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šatkovskis par vēstnieku pie NATO tika iecelts 2016.gadā, kad pie varas atradās valdība, ko veidoja tagad opozīcijā esošā nacionālkonservatīvā partija “Likums un taisnīgums” (PiS).

Viņu maijā atsauca pašreizējais ārlietu ministrs Radoslavs Sikorskis.

Tusks arī apgalvoja, ka iepriekšējai valdībai un prezidentam Andžejam Dudam esot bijis zināms par aizdomām pret Šatkovski vēl pirms viņa iecelšanas, kas ticis slēpts.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.