Aviokompānija "Ryanair"

Potenciālu draudu dēļ “Ryanair” lidmašīna veikusi ārkārtas nosēšanos Berlīnē 48

Pievieno LA.LV

Lidsabiedrības “Ryanair” reisa Dublina-Krakova lidmašīna svētdien veikusi ārkārtas nosēšanos Berlīnē, reaģējot uz informāciju par iespējamiem draudiem drošībai, vēsta Īrijas lidsabiedrība.

Fico pēc tikšanās ar Zelenski mainīja savas domas par došanos uz Putina parādi Maskavā
VIDEO. Automašīnai izrauts motors! Uz Jūrmalas šosejas avārija; pie stūres bijusi sieviete
VIDEO. Krievijas opozicionārs Kasparovs ukraiņiem norāda, kā ar vienu darbību dot “trīskāršu triecienu” Putinam un Krievijai
Lasīt citas ziņas
Lidmašīna svētdienas vakarā veikusi nosēšanos Berlīnē, jo tā bijusi tuvākā lidosta.

Pēc nosēšanās pārbaudīti 160 pasažieri un viņu bagāža, bet Vācijas federālā policija konstatējusi, ka briesmu nav.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vācijas laikraksti “Bild” un BZ ziņo, ka bijusi informācija par lidmašīnā it kā esošu spridzekli, tomēr nedz policija, nedz “Ryanair” šo informāciju nav apstiprinājušas.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.