Foto – LETA

Premjers: SC trūkst politiskās gribas bērnudārzu rindu īsināšanai 0

Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim (V) esot skaidrs, ka Rīgā pie varas esošajam “Saskaņas centram” (SC) bērnudārzu rindu problēmas risināšana nav prioritāte un pašvaldības vadība nepamatoti gaužas par finansējuma trūkumu.

Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Lasīt citas ziņas

“Rīgas dome jau četras reizes gadā ir grozījusi budžetu un saka, ka grūti iet. Tas parāda, ka viņiem nav pamata sūdzēties par pašreizējo finanšu situāciju,” videotiešraidē partijas “Vienotība” mājaslapā sacīja Dombrovskis.

Viņš uzsver – ja jau Rīgas dome var četras reizes gadā grozot budžetu, dalīt papildu finansējumu, tad nevar apgalvot, ka naudas nav. Līdz ar to jautājums par bērnudārzu problēmas risināšanu ir politiskās gribas jautājums.

CITI ŠOBRĪD LASA

“”Saskaņas centram” politiskās gribas nav,” apgalvoja valdības vadītājs.

Viņš solīja – ja Rīgas domi vadīs “Vienotība”, šis jautājums tiks atrisināts, jo “Saskaņas centram” acīmredzot tā nav prioritāte.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.