Nosvinēta radio Pieci.lv astotā dzimšanas diena

Radio “Pieci.lv” uz laiku pārtrauks darbību, lai augusta beigās atgrieztos ēterā ar jaunu saturu 11

Viens no sabiedriskā medija Latvijas Radio kanāliem – radio “Pieci.lv” – uz laiku pārtraucis darbību, lai vasaras beigās atgrieztos ar jaunām idejām, aģentūrai LETA sacīja galvenā Latvijas Radio sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pālēna.

Reklāma
Reklāma
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Lasīt citas ziņas
Ieraksts sociālajos tīklos liecina, ka “Pieci.lv” 23. augustā sāks piedāvāt jaunu saturu.

“Pieci.lv” direktors Kārlis Kazāks aģentūrai LETA norādīja, ka “Pieci.lv” ir īpaša platforma Latvijas mediju vidē, un viens no radio uzdevumiem ir nepārtraukti spēt uzrunāt arvien jaunu auditoriju, veicinot demokrātiskas, atvērtas, iekļaujošas, cilvēcīgas un drosmīgas sabiedrības veidošanos.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Pieci.lv” esot gatavs nākamajam pakāpienam, lai būtu vienā solī ar jauniešu auditorijas mainīgajiem paradumiem informācijas iegūšanā. Radio esot atjaunojis satura veidošanas kodolu un ir motivēts piedāvāt šodienai atbilstošu un arī Latvijas sabiedrībai un mūzikas industrijai vērtīgu mediju.

Pēc Kazāka domām, šobrīd ir īstais brīdis uz mirkli piestāt, ievilkt elpu, lai jau vasaras izskaņā atgrieztos pavisam svaigā skanējumā un ar jaunu informācijas piedāvājumu.

“Mēs satiksimies ar klausītājiem neierastos ētera un sociālo tīklu formātos, paralēli cītīgi pucējot un spodrinot instrumentus jaunajam cēlienam,” norāda Kazāks.

LETA jau vēstīja, ka Latvijas Radio pagājušajā gadā strādāja ar 12,783 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12,9% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus zaudējumi pieauga par 77,1% – līdz 293 873 eiro.

Latvijas Radio reģistrēts 1992.gadā, un tā pamatkapitāls ir 1 854 685 eiro.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.