Rajevs par austrumu robežu: “Tagad nāk siltais laiks. Viņi visu laiku taustīsies un meklēs vājāko punktu, kur tad sūtīt tos nelaimīgos cilvēkus…” 81

“Robeža būvējas,” tā pārliecinoši TV24 raidījumā “Par karu Ukrainā ar Igoru Rajevu” atzina NBS rezerves pulkvedis un 14.Saeimas deputāts (frakcijām nepiederošs) Igors Rajevs, atbildot uz jautājumu, kas šobrīd notiek uz Latvijas austrumu robežas?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Baltijas valstis paziņojušas Krievijai un Baltkrievijai, ka izstājas no Maskavas kontrolētā elektrotīkla: “Mēs demontēsim pēdējos fiziskos savienojumus” 16
Lasīt citas ziņas

“Izskatās tā, ka būvējas diezgan veiksmīgi. Pagaidām tas plāns, kas ir paredzēts, izpildās. Ir lietas, kas mums jāpaskatās, jo tagad mēs būvējam ne tikai žogu, bet ķeramies klāt arī tehniskajiem risinājumiem. Nestāstīšu, kas tie ir, bet tie būs! Pareizāk sakot, tie tiks attīstīti no tā, kas pašreiz ir uz robežas. Jautājums ir tikai tāds…Mums ir jābūt pārliecinātiem, ka tie risinājumi, kurus ieviesīsim uz robežas, ka tie būs spējīgi stāties pretim nākošajiem izaicinājumiem, nevis tikai tam, kas bija drauds pagātnē. Tā ka strādājam,” sacīja Rajevs, sīkāk pastāstot par to, kā notiek austrumu robežas izbūves darbi.

Savukārt, runājot par kopējo situāciju uz Latvijas austumu robežas, NBS rezerves pulkvedis norādīja, ka tā šobrīd neesot tik laba, kāda tā bija ziemā, kad robežpārkāpēji bija mazāk.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tagad nāk siltais laiks, bet mēs arī redzam, ka situācija ir pasliktinājusies gan pie Polijas, gan pie Lietuvas robežas. Nedomāju, ka kaut kā mainīsies tas viņu veids, kā viņi mūs ietekmēs. Viņi visu laiku taustīsies un meklēs vājāko punktu, un tad sūtīs tos nelaimīgos cilvēkus vispirms pie poļiem – tur pamēģinās, tad pie lietuviešiem, tad pie mums,” zināja teikt Rajevs TV24 raidījumā “Par karu Ukrainā ar Igoru Rajevu”.

Cik viegli mums ir tikt galā ar šo situāciju uz robežas? Uz šo precizējošo raidījuma vadītāja jautājumu Rajevs atteica, sakot, ka nav viegli tikt galā. “Ko nozīmē viegli? Vārds viegli to nevar aprakstīt… Mums ir pietiekoši līdzekļi un tie plāni, kurus izstrādājām un īstenojam dzīvē, – tie strādā! Tas vienkārši parāda, ka arī pagājušajā gadā, kad tas bija diezgan drūmi, viņi aplauzās – viņi nepanāca savu. Mums izdevās noturēt robežu, un mēs nepieļāvām nekontrolētu cilvēku ienākšanu šeit,” komentēja Rajevs, pie reizes atzīstot, ka humanitāru apsvērumu dēļ atsevišķi cilvēki tiek ielaisti Latvijā.

“Bet tie ir izņēmumi, un principā pagaidām izskatās, ka viss ir kārtībā,” tā apgalvoja NBS rezerves pulkvedis un 14.Saeimas deputāts Rajevs TV24 raidījumā, skaidrojot to, kas pašlaik notiek uz Latvijas austrumu robežas, kā arī to, kā norit robežas izbūve.

Pilnu TV24 raidījumu “”Par karu Ukrainā ar Igoru Rajevu” variet skatīties video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.