Foto: LETA

Rallija laikā avarējušais helikoptera pilots pēc diviem mēnešiem ticis ārā no slimnīcas 0

Pagājušā nedēļā, 11.decembrī, pēc divu mēnešu ilgas, nopietnas ārstēšanās no Stradiņa slimnīcas izrakstīts rallija „Liepāja” laikā avarējušā helikoptera pilots, portālu la.lv informēja Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
Lasīt citas ziņas

Neiroķirurgu komandas vadītājs dakteris Egils Valeinis stāsta, ka “pēc pacienta uzņemšanas Stradiņa slimnīcā tika veiktas pirmreizējās apskates, kā arī datortomogrāfijas un magnētiskās rezonanses izmeklējumi. Neslēpšu, sākotnēji mūsu prognozes bija ļoti bēdīgas – gūtās traumas nešķita savienojamas ar dzīvību.”

Pacients Stradiņa slimnīcā pavadīja tieši divus mēnešus un tagad ir uzsācis rehabilitāciju.

CITI ŠOBRĪD LASA

E.Valeinis neslēpj prieku par izglābto dzīvību: „Pat visbezcerīgākajos gadījumos pastāv iespēja izglābt pacientu! Priecīgus Ziemassvētkus un ticiet brīnumiem!”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.