Latvijā
Rīga

Reinbaham atgriežoties RD Satiksmes departamentā, amatu vadībā atstās Jakrins0


Vitālijs Reinbahs
Vitālijs Reinbahs
Foto: LETA

Rīgas domes (RD) Satiksmes departamenta direktora amatā atgriežoties Vitālijam Reinbaham, savus pienākumus departamentā beigs pildīt viņa amata pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins, aģentūrai LETA apstiprināja departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

Viņa norādīja, ka šāda personāla rotācija notikusi pēc Rīgas vicemēra Vadima Baraņņika (S) rīkojuma.

Saskaņā ar Baraņņika rīkojumu, Jakrinam pēdējā pienākumu pildīšanas diena ir 13.maijs, savukārt 14.maijā pienākumus departamentā atsāks pildīt Reinbahs.

Reinbahs aģentūrai LETA sacīja, ka pēc trīs gadu prombūtnes vispirms būs jāiepazīst un jānovērtē esošā situācija Satiksmes departamentā. “Tas neprasīs ilgu laiku,” norādīja Reinbahs.

Viņš piebilda, ka pirmās viņa prioritātes būs satiksmes organizācija uz tiltiem, bedres pilsētas ielās un gaisa kvalitāte Rīgā.

“Nenoliedzami, ka galvenā prioritāte ir Deglava pārvads un tiks darīts viss iespējamais, lai pēc iespējas ātrāk varētu atjaunot drošu satiksmi pār šo pārvadu,” sacīja Reinbahs, piebilstot, ka vēl ir par agru runāt par iespējamiem risinājumiem, jo viņš vēl nav sācis amata pienākumu pildīšanu.

LETA jau ziņoja, Augstākās tiesas (AT) lēmumu 12.martā tika izbeigta tiesvedība saistībā ar no amata atstādinātā Rīgas mēra Nila Ušakova (S) lēmumu par Reinbaha atlaišanu no Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora amata, aģentūrai LETA norādīja AT Komunikācijas nodaļas vadītāja Rasma Zvejniece.

No departamenta direktora amata Reinbahs tika atstādināts 2016.gadā.

Jakrinam meklēs citu amatu

Tiks meklētas iespējas līdzšinējo Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītāju Emīlu Jakrinu nodarbināt kādā citā amatā pašvaldībā, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Uģis Vidauskis.

Pēdējā darba diena departamenta vadībā Jakrinam ir 13.maijs, un uz abpusējas vienošanās pamata viņš darbu departamentā neturpinās.

Taču, novērtējot Jakrina lielo pieredzi, viņam tiks mēģināts piemeklēt kādu citu amatu pašvaldībā, sacīja Vidauskis.

Pagaidām gan vēl nav zināms, kad un kādā amatā Jakrins varētu tikt nodarbināts.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.