Rīgas “Dinamo” hokejisti svētdien KHL jauno sezonu atklāja ar zaudējumu Jekaterinburgā pret “Avtomobilist” – 2:4. Pie vārtu guvuma rīdziniekiem tika Līnuss Videls un Matiass Mitinens, bet vārtos Kristers Gudļevskis atvairīja 28 no 32 metieniem, divreiz pēc izcilām pretinieku kombinācijām kapitulējot mazākumā.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Pagājušās sezonas Austrumu konferences ceturtā spēcīgākā komanda no Jekaterinburgas starpsezonu periodā spēja ne tikai spēja noturēt savus līderus, bet arī ieguva spēcīgu papildinājumu uzbrukumā, piesaistot pagājušās sezonas KHL labāko snaiperi no Astanas “Baris” Naidželu Dousu, kādreizējo Maskavas “CSKA” uzbrucēju Stefanu Da Kostu, kā arī Ņižņekamskas “Ņeftehimik” rezultatīvāko spēlētāju Denu Sekstonu.

Maču ar vairākumu iesāka rīdzinieki, tomēr pamazām iniciatīvu pārņēma mājinieki, sarūpējot daudz darba Kristeram Gudļevskim. Otrās trešdaļas ievadā “Avtomobilist” arī izvirzījās vadībā, pretuzbrukumu ar precīzu metienu noslēdzot Aleksandram Kučerjavenko, bet vēlāk vairākumā ar elegantu izspēli un sekojošo Dena Sekstona metienu dubultoja pārsvaru. “Dinamo” ātri atguvās un arī atbildēja ar diviem rezultatīviem uzbrukumiem. Vispirms vairākumā Metjū Majone stipri uzmeta pa vārtiem, Līnuss Videls un Brendons Makmilans labi pacīnījās un ripu savos vārtos iebakstīja Frensiss Parē. Tad Lauris Dārziņš ātrā uzbrukumā spēcīgi uzmeta pa vārtiem un pie vārtsarga atsistās ripas veiksmīgi pirmais bija Matiass Mitinens – 2:2.

Trešo periodu atkal labāki aizvadīja mājinieki – pēc ilgstoša mūsējo uzbrukuma vārtu priekšā ielauzās un virs Gudļevska pleca uzmeta Anatolijs Goliševs, bet pēc brīža vairākumā Krikunovs, Belousovs un Sekstons vēlreiz izspēlēja identisku kombināciju kā otrajos vārtos – 2:4.

Sezonas otrais mačs Rīgas “Dinamo” otrdien Magņitogorskā pret “Metallurg”.

KHL no šīs sezonas par uzvaru pamatlaikā un papildlaikā tiek piešķirti divi punkti.

Jekaterinburgas “Avtomobilist” – Rīgas “Dinamo” 4:2 (0:0, 2:2, 2:0), 22:37 Kučerjavenko (Krikunovs, Česaļins) 1:0, 27:00 Sekstons (Krikunovs, Belousovs, vair.) 2:0, 29:07 Videls, vair. 2:1, 34:32 Mitinens (Dārziņš) 2:2, 51:15 Goliševs (Douss, Da Kosta) 3:2, 54:10 Sekstons (Krikunovs, Belousovs, vair.) 4:2.